Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

%100 Çalışan Facebook Sayfa Beğeni Kasma

addmefast Facebook yerli sayfa kasma

%100 Çalışan Beğendirme Sistemi
Facebook sayfa beğeni sayısını arttırma ve Facebook sayfa kasmak için alternatif pek çok yöntem olmakla birlikte; bazılarının beğendirme sistemleri uzun sürmesi; bazılarının ücretli olması elbette can sıkıcı. Bunu forumlarda birilerine yaptırmak da masraflı olabiliyor.

Sizlere çalışan ve yerli olarak sayfa kasabileceğiniz pratik yöntemden bahsedeceğiz. Bunu uyguladığınızda sayfa beğeni sayısında kısa sürede artışı görebilirsiniz.

Facebook Sayfa Beğendirme Uygulaması

Bunun için Addmefast.com sitesini ziyaret etmeniz lazım. Daha sonra “Try For Free Now”  yazan yere tıklayıp açılan bölümden Email ve şifre yazarak hesabı basitçe açın. Hesabı açtıktan sonra da “Add Site/Page” bölümüne tıklayıp buradan “Facebook Likes” seçerek alttaki “Page Url” bölümüne sayfa adresini yazın. CPC bölümüne de kredinizden bir tıklamada ne kadar kazanılacağını belirleyin. Çok seçmeniz, beğeni sayısının daha hızlı artmasına yol açar.

%100 Türkiye Kullanıcılaır ile Sayfa Kasma
Sayfayı eklerken Country bölümüne “Filter” seçerek “Turkey” seçmenizi öneririz. Bu şekilde sadece Türkiye lokalizasyonlu olan Türk kullanıcılar beğenir ve yabancıların gözükmesi engellenmiş olur.

Addmefast Puan Kazanma
Addmefast puan kazanmak için sahte Facebook hesabından “Like” yapma ya da sahte Twitter hesabından takip etme yapılabilir. Bunun için de Add Site/Page altında bulunan seçeneklerden Facebook Likes ya da Twitter Followers tıklayarak beğenin ya da takip edin; bu şekilde oradaki CPC puanı kadar hesabınıza işlenmiş olur. Detaylı Puan kazanma bilgileri için Addmefast Puan Kazanma bakabilirsiniz.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “%100 Çalışan Facebook Sayfa Beğeni Kasma”

  1. karakule-6161 dedi ki:

    Harika, bende çalıştı, bu hileleri sayfa kasmak sahte hesap abone ve arkadaş sayısı arttırmak için yapıyorum, gerçek hesapta kullanılmasını önermem

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
hotmail kaydol
Hotmail Hesap Aç

En Çok Bilinen Mail Hizmetlerinden Hotmail email kullanımı, MSN email alma ile Login Live ve Hotmail .com uzantılı mail alma;...

Kapat