Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

2014 Facebook Arkadaş Kasma Hilesi

2014 Facebook hileleri

Güncel Facebook Arkadaş Ekleme Hilesi
Sizlere tanıtacağımız uygulamayı kullanabilmek için Google Chrome veya Internet Explorer’ı kullanmanız gerekiyor. Öncelikle token almanız gerekiyor. Alacağınız bu token sayesinde arkadaş kasma havuzuna sizlerde katılacaksınız. “Facebook Friend Adder” eklentisi sayesinde arkadaş kasmaya başlayabileceksiniz. Bu hileyle sizi birden çok kişi eklemek isteyecektir.

Gerekli Adımlar:
Sony Xperia beğen, Token Al, ilgili sitenin facebook arkadaş ekleme sayfasına Git.

.

Adım Adım Uygulama
Arkadaş kasmaya başlamak için “Whatever” uygulamasına izin vermeniz gerekiyor. Bu uygulamaya izin verdikten sonra “Facebook Friends Adder” butonuna tıklayınız. Bu butona tıkladıktan sonra karşınıza uygulama penceresi açılacaktır. Bu bölümde ise “Insert Token” butonuna tıklayınız. Bu işlemde ise token alıyoruz. Almış olduğunuz token şifrelerini uygulamaya girmeniz gerekiyor aksi halde çalışmaz. Bu işlemleri yapabilmek için en uygun tarayıcı Mozilla Firefox’tur. Bu tarayıcı sayesinde işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Token işlemi sayesinde kaybolan pencereyi CTRL Z kısa yoluyla görebilirsiniz. Token girme işlemini tamamladıktan sonra “Okay Go” seçeneğine tıklayınız. Bu işlemde sonra kasma otomatik olarak başlayacaktır. Bu sistemin havuz sistemi olduğunu unutmamanız gerekiyor. Sizlerden de otomatik olarak arkadaş çekimi yapılacaktır.

.

Bu konuda sizlere vereceğimiz önerilerden birisi, hesabınızın telefon onaylı olmasıdır. Onaylı hesaplarda herhangi bir risk söz konusu değildir ancak güvenliği düşük olan hesaplarda erişim engelleme durumu söz konusu olabilir ve hesabınızı kapatabilirler.
.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
addmefast abone kasma
Facebook Beğeni ve Abone Kasma *Addmefast Kullanımı*

Facebook Abonelik Sistemi Facebook üzerinden abone kasılabilen bir sistemdir. Addmefast sistemi sayesinde, hızlı bir şekilde abone kasabileceksiniz. İngilizce bir platform...

Kapat