Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

2014 Youtube Video Yükleme Ayarları

youtube video yükleme

Youtube ile Büyük Kitlelere Ulaşma
Youtube dünyada milyonlarca kullanıcının video paylaştığı platformlardan biri. Siz de bu platformda video paylaşarak bir çok kullanıcı tarafından takip edilebilir, hatta videolarınızlar sosyal paylaşım platformlarında bir fenomen haline bile gelebilirsiniz. Şimdiye kadar hiç video yüklemeyenler için bu yazımızda youtube’de videonun nasıl yüklendiğini anlatacağız. Umarız yüklediğiniz video veya videolarla hedef kitlenize ulaşabilir ve istediğinizi alabilirsiniz.
.
Video Yükleme Adımları
Youtube’ye video yüklemek için buradan üyelik almanız gerekiyor. Bunun en basit yolu ise Google’den bir hesap almak. Eğer bir Google hesabınız varsa tekrar bir mail almaya ihtiyacınız yok. Öncelikle mail.google.com adresine gidiyoruz ve buradan kendimize bir mail hesabı alıyoruz. Bu mail hesabıyla zaten bir google hesabınız da olmuş oluyor.

Daha sonra bu google hesabı ile Youtube’den oturum açıyoruz. Buraya kadar her şey oldukça kolaydı. Bundan sonrası da zor değil. Youtube’de video aratma yerinin hemen sağında Video yükle ibaresini göreceksiniz. Daha önceden bilgisayarınıza yüklediğiniz videoyu Youtube’ye aktarmak için bu butona basıyoruz. Daha sonra yüklenecek dosyaları seçin yazısının üstüne basarak videomuzu seçiyoruz ve yüklemeyi başlatıyoruz.

:
Videoyu Ön Plana Çıkarma
Yükleme esnasında videomuz hakkında bilgi vermek için açıklamaya güzel bir yazı yazıyoruz. Başlığa ve taglara da videonun özelliklerini gösteren kelimeleri ekliyoruz. Taglar aramada öncem verilecek anahtar kelimelerdir, bu yüzden tagları yazarken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Yükleme işlemi tamamlandıktan 10 dk. Sonra (en geç) videonuz yayınlanmış olacaktır.

.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
ygs deneme indir
YGS Deneme indir 2014

Ülkemizde eğitim sistemi gereği iyi bir işe sahip olmak için iyi bir üniversitede iyi bir bölüm okumak gerekir. İyi bir...

Kapat