Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Canlı Ücretsiz Maç İzleme Siteleri

2015 maç izleme siteleri

İnternet üzerinde yaptığınız aramalarda canlı maç izlemek için pek çok siteye girip çıkmanız ve bilinmeyen reklamlar ile istenilmeyen programları kurmanız ve site site gezmeniz elbette sıkıcı ve güvenlik açısından da riskli olacaktır. Bunun kesin çözümü olduğunuz ülkeye göre ilgili spor paketini almak iken, çoğu zaman bu sorun olabiliyor. Futboldan bahsedecek olursak, Şampiyonlar Ligi ile Lig Kupası ve Lig maçlarının ayrı yayınlarda verilmesi işi zorlaştırıyor ve maliyeti arttırıyor.  Yine ülkeler arası futbol ile diğer ligleri izlemek için de sıkıntı yaşayabiliyorsunuz.

Bunları alternatif olarak sunulan canlı maç izleme siteleri ise yayınları kendi siteleri üzerinden İLLEGAL olarak gösteriyorlar. Dolayısı ile izlediğinizde bu sorumluluğu da kabul etmiş oluyorsunuz. Bu nedenle önerimiz de izlerken Proxy ve IP değiştirmenizdir ki bunun için Hotspot Shield kullanmanız hem yayın donmaması hem de gizlilik açısından önerimizdir.

Popüler Canlı Maç İzleme Siteleri
Bu yazımızda güncel olan ve canlı spor branşlarını izleyebileceğiniz şu popüler sitelere yer verdik:

  • Wiziwig
  • Vipbox
  • Firstrow
  • Stopstream
  • Usagoals

Wiziwig TV
En popüler TV izleme sitelerinden biri. Bunun nedeni ise maçları zamanında vermesi ve maçları sunarken birçok alternatif seçenekler vererek kullanıcılarının siteden tam verim elde etmesine çalışmasıdır. Böylece birçok kişinin dikkatini çeken site, birçok internet kullanıcısı tarafından alternatifi olmayacak kadar başarılı bulunuyor. Sitede yer alan “Live Sports” sayfasında ilgili karşılaşma ile buna tıkladığınızda da izleme seçenekleri için site linkleri yer alıyor.
Sitenin güncel adresi: www.wiziwig.tv

Vip Box Online
Vip Box Online EU’nın birçok spor branşı bulunuyor ve öncelik sırası olmadan bu branşların hepsini kendi kategorilerinde toplamışlar. Taki ana sayfada seçtiğiniz hangi branşsa onunla alakalı bir bölüme geçiyorsunuz ve maç fikstürüne bakarak maçınızın yayınlanıp yayınlanamayacağını görüyorsunuz.
Sitenin eski uzantıları yasak yediğinden güncel olarak çalışan adresi ise şu: www.vipbox.eu/

Firstrow Sports
Ülkemizde DNS değişikliği ile açılan ve donmadan yayın verebilen ama diğer sitelerde olduğu gibi videoların öncesinde reklamlarla dolu canlı spor sitesi. Basketboldan futbola, tenizden beyzbola ve boks ile motor sporları dahil pek çok spor branşında canlı yayın izleme imkanınız mevcut.
Sitenin güncel adresi: www.firstrowsports.eu/

Stop Stream TV
Firstrow Sports, Wizivig TV gibi canlı maç yayını yapan kanalların merkezlerinden biri Stop Stream TV. Sitede görüntü kalitesinin çok iyi olması ve kaliteli bir ses sisteminin olması zaman geçtikçe siteyi çok popüler hale getirdi. Sitede canlı yayın futbol ve diğer spor branşları yer almakla beraber, DNS değiştirmeniz öneriliyor. Türkiye’den giriş yapıyorsanız, Proxy değiştirmeniz kesintisiz maç izlemek için işinize yarayabilir.
Site Adresi: www.stopstream.tv/

USA Goals
USA Goals ME genellikle Amerika bazlı yayınları yapan kanal acak bazı yerl maçlara da yer veriyor. Sitenin özellikle dünyaca tanınmış ligler ve markalar olan NBA, NASCAR, NFL, NHL, MLS gibi ürünlerin canlı yayınını veriyor olması siteyi dünyada oldukça popüler yaptı.
Site Adresi: www.usagoals.com/

 

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
hasret dergisi
Şok Gazetesi Hasret Dergisi

Şok Gazetesi'nin Popüler Eki Hasret dergisi, Şok gazetesi ile birlikte yayınlanan bir dergidir. Tam olarak dergi demek yanlış olabilir. Gazete ile...

Kapat