Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

2016 Ücretsiz Maç İzleme Sitesi

canlı maç izle 2016

Futbolla yaşayan bir ülke olduğumuz için bu alandaki yayınları genellikle kaçırmayız. Özellikle ülkemizi temsil eden takımların Avrupa kupalarındaki maçlar ise daha değerlidir; bunları izlemek ya da izleyebilmek ayrı keyif verir. Tabi yıllardır olduğu gibi her sene ücret ödemek zorunda kaldığımız yayıncı kuruluşlar var. Eğer imkanınız varsa tabii ki önerimiz ilgili yayıncı kuruluşlardan hem donmadan hem de istediğiniz maçı izlemeniz.

Bilindiği gibi lig için ayrı ve Avrupa maçları için ise ayrı yayıncı var; ikisine birden ücret ödemek gerçekten bazen insanı bezdirebiliyor. Yayıncı kuruluştan izleme olanağınız yok is eo zaman da ilk sarıldığınız nokta netten ilgili maçı veren yayıncı siteleri bulabilmek.

Yayıncı siteler çoğu zaman yasalar gereği kapatılmak ya da adreslerini değiştirmek zorunda kalıyorlar. Bu durumlarda da ilgili yeni siteleri bilmek önem arz ediyor. Bizler de bu yazıda güncel olan ve bu konuda onbinlerce aktif kullanıcıyı ağırlayabilen popüler sitelere yer verdik:

  • Firstrow Sports
  • Wiziwig

Firstrow Sports:

Güncel adresi firstrowsportes.eu olan (zaman içerisinde değişebiliyor) bu sitede pek çok spor branşına ait canlı yayınlar olabiliyor. Özellikle varsa Link 2-3-4’ü denemenizi öneririz. Son link genellikle reklam yönlendirmesi. Ayrıca linke tıklayınca video öncesi çıkan reklamlar için de acele edip tıklamamanız ve 10 saniye kadar bekleyip çarpıya basmanız lazım ki buna rağmen pop-up reklamlar çıkar; bu durumda yaklaşık ilk 1-2 dakika reklamları yok etmekle geçer. Ardından çoğu zaman donmadan izlemeniz olası.

Wiziwig:
Daha önceki yazıda yayımladığımız Wiziwig Kapandı yazısının ardından yaklaşık 6 ay sonra yeni adresle geri döndü. Canlı spor yayınlarının önde gelen sitesi yeni uzantısı Wiziwig.to ile yeniden yayımda. Sitede her spor branşını bulabilirsiniz. Yine Soccer sekmesi altından futbol karşılaşmalarına bakarak aradığınız canlı yayını veren linklere ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Bu sitelere giriş sıkıntısı çekenler DNS değiştirebilirler. Basitçe Google DNS ile (8-8-8-8 ile 8.8.4.4) bu sitelere rahatça girebilir ve çoğu zaman da internet hızınıza da bağlı olarak donmadan aradığınız maçı (3. lik maçları hariç) izleyebilirsiniz.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
kelimelik oyun hileleri
Kelimelik Oyunu Taktikleri

Türkçe scrabble keyfi veren ve mobil ortamda da uygulaması bulunan, Facebook üzerinden de oynanabilen Kelimelik oyunun bazı ipuçlarını ve taktiklerini vermeye...

Kapat