Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Addmefast Sayfa – Site Ekleme

addmefast sayfa ekleme

Facebook üzerinden abone kasılabilen bir sistemdir. Add me fast sistemi sayesinde, hızlı bir şekilde abone kasabileceksiniz. İngilizce bir platform olan add me fast, Türkçe olarak “Hızlı Ekleme” anlamına gelmektedir. Bu sistem sayesinde abone kasabilecek ve yüzlerce aboneye ulaşabileceksiniz. Bu yazımızda sizlere Addmefast’in nasıl kullanacağını anlatmak istiyoruz.

Girilecek web sitesi: http://addmefast.com/

.
Siteye Giriş Sonrası Yapılması Gerekenler

Yukarıda belirttiğimiz siteye giriş yaptıktan sonra yeşil renkle belirtilen “Try For Free” butonuna tıklayınız. Bu ücretsiz deneme sürümüdür. Buraya tıkladıktan sonra karşınıza form gelecektir. “Your Email” yazan bölüme mail adresinizi yazınız. (Sisteme önceden yazılan mail adreslerini kabul etmeyecektir.) “Password” yazan kısım ise şifre kısmıdır. Buraya şifrenizi yazmanız gerekmektedir. “Re-password” bölümü ise şifrenizi yeniden yazacağınız bölümdür. Bu şifrenizi doğru yazmanız için alınan bir önlemdir. “Security Check” bölümüne ise, solda gördüğünüz kodları yazmanız gereklidir. Bu kodları da yazdıktan sonra “Sign Up” butonuna tıklayınız. Şimdi yapmanız gereken işlem ise, mail kutunuza erişmektir. Buraya üyeliğinizin aktif olabilmesi için, link gönderilecektir. Bu linki tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi burada sonra eriyor.

.
Addmefast Sayfa Ekleme

Siteye yeniden giriş yaptıktan sonra üyelik mailiniz ve şifrenizle giriş yapınız. Bu işlemden sonra karşınıza panel gelecektir. Burada sol menüde yer alan “ Site / Sayfa Ekle” bölümü, kasmak istediğiniz bölüm içindir. Buraya kasmak istediğiniz sayfayı veya profili giriniz. Daha sonra profilinizdeki hediye krediler bitene kadar sayfanızı kişiler beğenecek veya aboneniz olacaktır. Sizde bu bölümden TBM oranı yüksek sayfaları beğenerek, kredinizi arttırabilirsiniz.

 

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
en iyi ekran klavyeleri
En İyi Ekran Klavyesi Programları

Sizlere bu yazımızda en iyi ekran klavyesi programlarını tanıtacağız. Bu programlar sayesinde bilgilerinizi güvende tutabilir ve bilgilerinizi çalmak isteyen ikinci...

Kapat