Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Altın Çilek Yemenin Zararları Nelerdir?

altın çilek zararları

Zayıflama Tedavisinde Bitkisel Kullanım
Altın çilek hapı ve altın çilek meyvesi son zamanlarda gündemde görmeye alıştığımız, zayıflama vadeden ürünlerden biri. Altın çilek popüleritesini farklı reklamlar ile korumaya çalışıyor. Ancak günümüzde hızlı ve zahmetsiz sonuca ulaştırmayı vadeden diğer ürünler gibi altın çilek de zararlı olabilecek riskleri barındırıyor.

Zayıflama için kullanılan ilaç ve ürünler, içerikleri hiçbir zararlı madde içermese dahi, spor ve düzenli beslenme ile verilen kilolar kadar sağlıklı olamıyor. Bu konuda yaklaşımınız şu olmalı; hızlı kilo vermeyi vaat etmiyorsa zaten aynı kiloyu günde öğününüzden bir dilim ekmek eksilterek de verebilirsiniz.

Hızlı Kilo Verme Çalışmaları

Eğer hızlı kilo vermeyi vaat ediyorsa ilk düşüneceğiniz vücudunuza vereceği sayısız zarar olmalı. Şöyle ki vücudunuz kilolu olsanız dahi sistematik biçimde çalışmayı sürdürüyor. Siz bu düzeni ani bir değişikliğe uyum sağlaması için zorluyorsunuz. Bu durum kalbinizden tansiyonunuza, şekerinize ve birçok hastalığa sebep olabilir. Ölüm riskini dahi göze aldınız diyelim -ki bu göze alınıyorsa aslında ilk yapmanız gereken psikiyatriyle görüşmektir- fiziksel olarak çöküşünüz sizi memnun etmeyecektir.

Altın Çilek ve Zayıflama ile Sağlık Riskleri!
Hızla verilen kilolar vücudunuzda önce çatlaklara, selülitlere ve inanılmaz boyutlarda sarkmalara neden olacaktır. Fiziksel görünüm için kilo vermekle çektiğiniz bu eziyetin sonunda şans eseri organlarınızda bir aksama olmasa dahi bahsettiğimiz fiziksel çöküşler mutlaka yayacaksınız. Fiziksel görünümüz daha zayıf ancak hoş olmayan bir görünüme bürünecek.

Altın çilek tarım ve köy işleri bakanlığından onay alamadığı gibi, içinde faydalı olarak lanse edilen gıdaların da birçok meyvede zaten bulunduğu belirtiliyor. Unutmamak gerekir ki, doktor kontrolünde sağlıklı bir biçimde vereceğiniz kilolar kalıcı olacak ve size mutluluk verecektir.
.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
set dns
Akıllı Telefonlarda DNS Değiştirme Programları

Akıllı telefonların internet için vazgeçilmezleri ve alternatifleri olarak kullanımı sonrası özellikle engelli sitelere giriş yapmak; çevrimiçi gizlilik sağlamak amacıyla DNS...

Kapat