Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Android Telefondan Facebook’a Resim Yükleme

telefondan Facebook resim yükleme

Resim Yükleme
Akıllı telefonların hayatımızda 1 numaralı yer alması ve kamera gibi iş görmesi ile artık istediğimiz yerde değişik resimler çekilebiliyoruz.

Burada sizlere kısaca android telefonlardan resim yükleme ayarlarından bahsedeceğiz.

USB Girişi Varsa PC’den Yükle
Telefonunuzun usb girişi varsa bilgisayara takıp ya system ya da sdcard girerek resimleri bilgisayara atarak ordan facebook için yükleme yapabilirsiniz.

USB Giriş Yok
Yok ya da usb girişi kaybettiyseniz telefonunuzdan galeri ya da resimlere gidiniz.

Herhangi bir resme tıklayarak büyük boy görün ya da resimde iken “menü” tıklayın veya seçeneklere ya da paylaş butonu gibi ok işareti olan bölüme tıklayınız.

Açılan sekmede Facebook yazılı olan yeri tıklayın. Daha sonra Facebook yönlendirildiğinde giriş yapın ve “upload” tıklayarak resmi yükleyin. Böylece otomatik olarak yüklenecektir.

Wireless Gerekli
Bunu yapmanız için wireless bağlantınız ya da mobil hat üzerinden bağlantınız olmalıdır; ayrıca htc gibi sony ericson gibi ya da samsung yeni modellerde çoklu resim seçimleri ile de yükleme yapabilirsiniz.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
google chrome dns değiştirme
Google Chrome DNS Ayarları

En Çok Kullanılan Tarayıcı Geçtiğimiz yıllarda büyük bir üstünlükle İnternet Explorer farklı olarak ön planda iken son zamanlarda en popüler,...

Kapat