Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Android Telefonlarda Adobe Flash Player Desteği Yok!

Android Telefonlarda Adobe Flash Player Desteği Yok!

Flash Player Olmaması?
Bu durum sitelerin açılmasını fazla etkilemeyebilir ancak Adobe Flash Player olmadan Xat chat yapısı oluşmaz; yani Xat Chat açılmaz. Bu nedenle de telefondan giriş olmaz.

Bildiğiniz gibi IOS işletim sisteminde zaten Adobe Flash Player yoktu ve Android sisteminde olması ayrı bir avantajdı; hem film izleme hem de video bakma ile chat yapma imkanlarını sunuyordu.

Şimdilerde bu özellikler daha çok HTML5 üzerinden verileceği söylense de pek çok site buna uymak için çabalasa da sorun siteler değil video/film ya da oyun/chat üzerine. Tabi HTML5 ile bunlar da çözülebilir ama şimdilerde bir sorun haline gelmiş durumda.

Flash Player Desteği neden Kalktı

Adobe bu konuda gayet ciddi olarak açıklama yaparak uygulamalardan bunu çekeceğini ve güncelleme yapmayacağını da duyurdu. Ancak bilgisayar üzerinden indirme var:; mobil indirme yok. Daha önceden Adobe Flash layer yükleyenler kullanıyor ola da eğer 4.1 yükseltirlerse (Android için) gene çalışmayacak ve kaldırmaları gerekecek.

Olası Çözüm
FLV Player ile SMF player gibi pek çok flash player sistemi var; bunlar denenebilir. Ayrıca yeni çıkan Sonx Ixperia Z gibi ürünlerde de Adobe desteği eklenmiş olması önceden yüklü olabilir sorusunu ya da acaba anlaşmalı mı sorusunu akla getirmiyor değil.

Yeni gelişmeler için sitemizi takip edebilirsiniz.

XRC Sonx kişisel bilgi yazısıdır.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
www.stopstream.com football
Stopstream.com Football

Futbol İzlemenin Gözde Adresi www.stopstream.com ile www.stopstream.tv aynı sitelerdir; yönlendirme ile zaten aynı sunucu açılır. Bu nedenle de önerimiz stopstream.com...

Kapat