Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Angry

angry power ifadeleri

Kızgınlığını Gider
Aynen öyle. Üzülmene gerek yok. Sıkıldın mı? Hemen bu gücü al ve ifadelerini kullan. İç dünyanda olup bitenleri bu ifadelerle dışa vur. 😛  Xat’ın yeni ifade gücü olan “Angry” işte dediklerimizi özetleyen öfke, kızma, sinirlenme vs. gibi ifadeler sunuyor.

Ücreti

Listede limitli olarak satışa sunuldu. Çıktığından beri listedeki ücreti 300 Xats. Her saat listede olan bu güç şimdilik her kullanıcıya 1 tane alma hakkı sunuyor. Ancak ilerleyen saatlerde bu oran değişebilir. Bu güç limitli olduğu için almanızı ve kar yapmanızı öneririz (Okay şimdiden 3.000 xats kar yaptı 👿  ).

İfadeleri
Yukarıdaki resimde gördüğünüz ifadeleri sunan bu gücün ifade kodları ise şunlardır:
(angry) (explode) (facepalm) (bite) (hissyfit) (mutter) (potstir) (pullhair) (raging) (ticked) (yell) (flame) (grumpy2) (headache) (timebomb)

You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Angry”

  1. ali inal dedi ki:

    arkadaş olmak

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Engellenen kelimeler
Bad

GÜNCELLEME: Bad grup gücü ücreti 200 xats olarak listede yerini aldı. Değişik ifadeleri de barındıran güçle ilgili görsel resim altta...

Kapat