Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Animal

xat animal power

İfade Gücü
Xat resmi Twitter hesabında yaptığı açıklamada yeni gücün “ANIMAL” olduğunu resmen belirtti. Bu gücün bir ifade gücü olması ve hayvan ifadeleri/şekilleri ile efektleri sunması bekleniyor. Xat tarafından duyurulan bir diğer haber ise ücreti. Yapılan bildirimde “Limitsiz” olacağı söyleniyor. Böylece uzun süredir limitli olarak çıkan ifade güçleri; bu güçle beraber limitsiz döneme girmiş oldu.

Daha Önce Önerilmiş
Xat önerilerinde (xat.com/vote) sayfasına baktığımızda da bu gücün daha önce öneriğdiğini görebiliyoruz. Nitekim bunu bir değil, onlarca kişi önermiş. Bu denli yüksek yönelim ve isteklerin de bu gücün ortaya çıkmasında ve tasarlanmasında sebep olduğu görüşündeyiz.

Yeni Bilgiler Güç Çıktığında

Güçle ilgili ifadeler ile efekt özellikleri, farkı ve bu güçle ilgili diğer bilgilere “kesin bilgiler” ortaya çıktığında burada sizlere güncel olarak bilgilendirme yapacağız.

Örnek Sayfalar
Altta örnek sayfaları sizlere sunduk. İlgili önerileri görebilirsiniz. Bu da xat’ın xat öneri bölümünü (xat vote) dikkate aldığını ortaya koyuyor. Bu nedenle güç önerilerinizi, özellik ile hataalrı orada belirterek sunabilirsiniz.

util.xat.com/vote/?page=920

util.xat.com/vote/story.php?title=ninja-power-animal-power-weather-power

util.xat.com/vote/story.php?title=animal-power-44

You can leave a response, or trackback from your own site.

4 yorum yapıldı ilgili konu; “Animal”

 1. Belen dedi ki:

  hayatımda gördüğüm en saçma güç, bu olmazsa daha iyi olurdu

 2. eser dedi ki:

  YARDIMCI OLURMUSUNUZ AÇAMIYORUM FACEYİ

 3. remzi dedi ki:

  haha ifadeler çok tuhaf ama bence gereksiz güç almayı n.d

 4. xat dedi ki:

  Bilgi için teşekkürler. Burası Harika bir xat bilgi sitesi

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
mobil internet sivaswap
SivasWap

Cepten Girerek Web Dünyasında Gezinme sivaswap.wen.ru sitesi ile ilgili başvuru ve aramalar; iletişimde gelen sorular üzerine bu yazıyı yayımladık. Öncellikle...

Kapat