Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Announce

xat announce power

112. Grup Gücü
112. Grup gücü “Announce” 2000 xats olarak listede limitsiz olacak şekilde terini aldı. Fonksiyonu ve özelliği gereği fiyatı da yüksek olan bu gücün  özellikle popüler xat siteniz varsa size yararlı ve spesifik giriş notu bırakabileceğiniz bir imkanı sizlere sunuyor.

Kullanımı
Aynı diğer grup güçlerinde olduğu gibi gücü sitenize atayın (ifadesine tıkla ve assign seç), atadıktan sonra kontrol panelinden (edit your chat) gücü aktif ederek, gücün yanında bulunan boşluğa ise sitenize gelenlere karşılama mesajı yazınız (kullanıcı sohbet grubunuza girdiğinde geneldeki karşılama mesajını görecektir).

Hepsi bu kadar.

Almak için TIKLAYINIZ.

Sorunları Bildirin
Gücün aktif olmadığı, çalışmadığı ya da yapamadığınız ve yardım istediğiniz konularda bizlere iletişim bölümünden danışarak soru sorabilir ya da önerilerde bulunabilirsiniz. Bildirim için TIKLAYINIZ.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
yasaklı sitelere giriş
Yasaklı Sitelere Giriş DNS 2011

1. DNS Değişikliği Yaparak Giriş Başlat => Ayarlar => Ağ Bağlantıları => Yerel Ağ Bağlantısı (sağ tıklayın => Özellikler’ i...

Kapat