Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

AÖF İlkbahar – Sonbahar Harç Ücretleri

aöf harç ücretleri

AÖF  HARÇ ÜCRETLERİ BİLGİLERİ
AÖF, yıllık sistemden dönemlik ve kredili sisteme geçişiyle birlikte her şekilde denge bozuldu. Hal böyle olunca yıllık sistemde tek sefer yatırılan harç ücretleri dönemlik sistemle birlikte yılda iki kez (güz-bahar dönemleri ) olmak üzere ödenmesi gerekli görülmektedir.

AÖF Güz (Sonbahar) ve Bahar (İlkbahar) Dönemleri Harç Ücretleri

  • Açıköğretim – İktisat – İşletme Fakülteleri 205 Lira,
  • AÖF İngilizce Öğretmenliği Lisans Programı Güz (Sonbahar) Dönemi 650 Lira ve Bahar (İlkbahar) Dönemi de 645 Lira,
  • AÖF Coğrafi Bilgi Sistemleri Ön lisans Programı 450 Lira,
  • AÖF Bilgi Yönetimi Ön lisans Programı 850 Lira,
  • Hava Kuvvetleri ve Jandarma Meslek Eğitimi Ön lisans Programı 205 Lira,
  • Konaklama İşletmeciliği, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Turizm ve Seyahat Hizmetleri Programları da Güz (Sonbahar) Dönemi 205 Lira ve Bahar (İlkbahar) Dönemi de 225 Lira olarak belirlenmiştir.
  • Ayrıca iki taksitten meydana gelen öğrenci katkı payı ödemeleri de 42.50 lira olarak belirlenmiş fakat bu ödeme kanunlar neticesinde kaldırılmıştır.

AÖF sistemi ve sınavları ile detaylı bilgiler sitemizde bulabilirsiniz.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat register 2013
Xat Register Kayıt Olma 2013

Xat Register Olma Yeni Xat'a girenler için ara sıra sıkıntı olabilen durum şimdilerde herkes için bir sorun; bunun nedeni aslında...

Kapat