Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Bad

Engellenen kelimeler
GÜNCELLEME: Bad grup gücü ücreti 200 xats olarak listede yerini aldı. Değişik ifadeleri de barındıran güçle ilgili görsel resim altta 🙂

90. Grup Gücü
“Bad” grup gücü hepinizin Xat  Twitter  üzerinden de takip ettiği ve xat wiki’den de baktığı gibi sıradaki güç, Henüz çıkmamasına karşın ne olduğu ve işlevleri konusunda birtakım açıklamalar ve test edilmesiyle birlikte bilgiler de mevcut tabii ki.

bad powers panel ve ifadeleri

bad powers panel ve ifadeleri

Uygunsuz Sözlere Geçit Yok
Bu güç sitelerde yapılan saldıır ve 18+ sözler ile, reklam verilmesi ya da flood gibi durumlarda kullanılması uygun olabilecek güçlerdendir. Gereksinimlerden dolayı çıkması uzun süre önce önerilen ve tarafımızca güç olarak değil de “Özellik” olarak çıkmasını beklediğimiz bu power, istediğiniz kelimeleri sohbet grubunuzda bloklamaya yarıyor.

Kullanım ve Ücret
Son güncel bildirimlere göre limitsiz olan bu gücün kullanımı ise diğer grup güçleri gibi. Aktif edip panelden yönetebilirsiniz. Panelde gücün yanında yer alan boşluğa engellemek istediğiniz sözleri girmeniz gerekmektedir. Aralarına virgül koyarak en az 4 harfli kelimeler yazın.

Profesyonelce Kullanım

Örneğin “yala” kelimesini blok listesine yazdığınızda aynı şekilde “çok oyalandım” cümlesindeki “oYALAndım” da üstü çizili olarak engellenecektir. Yani yazdığınız kelime grubu başka kelime gruplarının içerisinde geçerse o da otomatik olarak engellenecektir.

Aynı şekilde mesela sitenizde tüm adresleri engellemek istiyorsanız tek tek bunları yazmak yerien “.com” yazın, böylece sonu com ile biten siteler üzeri çzigili olarak gözükecektir. Örneğin xatbilgisi.com yazdığınızda “.com” ieçrdiği için üstü çizgili olacaktır.

XSC Yorumları
Baştan beri bu uygulamaları olumlu karşıladık. Güvenlik konusunda bizlere yardım eden ve daha seviyeli ve geliştirilmiş bir sohbet ortamı yaratan bu ve bunun gibi güçler, sitelerde uygunsuz kullanıcıların önünü kesiyorlar. Tam olarak uygunsuz sözleri engellemeyeceği kesin ama bizim olabildiğince değişik kelime gruplarını, yazılışlarını ve değişik dillerde söylenişlerini bilerek ve bularak sitemize ekleyip engellememizde fayda var gibi gözüküyor.

Ayrıca şu anda kaç kelimeyle sınırlı olduğunu bilmiyoruz, acaba sınırlı mı yoksa istediğimiz kadar kelime mi?

Bad Grup Gücü ile İlgili Görseller

xat bad power ifadesi

xat bad power ifadesi

Bad xat power

Bad xat power

You can leave a response, or trackback from your own site.

9 yorum yapıldı ilgili konu; “Bad”

 1. burcu dedi ki:

  arkadaşlar bilen varsa banada söylesin siz girebiliyormusunuz xataaaaaaa

 2. burcu dedi ki:

  arkadaşlar xata giremiyorum nasıl giricem mahkeme tarafından engellenmişdir dio yaa nasıl gbirebilirim yardım edin lütfennnnnnn

 3. xatbilgisi.com dedi ki:

  Xatbilgisi.. Keen 🙂

 4. Fazlalık dedi ki:

  Xatbilgisi.. Bunu yayınlayabilirmiyim?

 5. dilek dedi ki:

  Hayata bad sana da yep

 6. Casper dedi ki:

  Sitemde bunu nasıl uygulayacağım bilen var mı ben de xat bad power var ama detayları bilkmiyoruım?

 7. xSc-FreeBSD dedi ki:

  Güzel Yorumlarınız Ve duygularınız İçin bizde sizlere Teşekkür ederim . 🙂

 8. faruq dedi ki:

  sistem çalışmıyor bilginize

 9. selah-68 dedi ki:

  sizlere nekadar tesekkür edsem azdir .yardimlarinizdan dolayi emeginize saygi duyuyorum ..ama ben nikimi renklendirmek istiyorum bi türlü beceremedim..nereye nasil kopyalayacagim renk kodlarini..bana yardimci olurmusunuz.tesekürler

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat namecolor renk düzenleme
Nickini Renklendir

Namecolor  Renk Düzenleyicisi Birçok kişi renk karışımlarını uygulamak için tek tek birçok renk dener. Kodlarla oynama ve xat'da önizlemesini görmek...

Kapat