Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Bakırköy Devlet Hastanesi Online Randevu

bakırköy hastanesi randevu kaydol

Bakırköy Devlet Hastanesi Randevu Sistemi
Bakırköy devlet hastanesi olan Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden online randevu almak istiyorsanız bu konu sizi yakından ilgilendiriyor. Online randevu artık hayatımıza kolaylık getiren aktivitelerden biri haline geldi. Bu sistemle artık sırada beklemeye son verildi ve hastalar için, hasta yakınları için herşey daha kolay hale geldi.

Bakırköy Devlet Hastanesi Randevu nasıl Alınır?

Bakırköy devlet hastanesinden randevu alabilmek için öncelikle http://www.beah.gov.tr/ adresine girmeniz gerekiyor. Adrese ilk girdiğinizde toplam 4 seçenek çıkıyor. Sizin seçmeniz gereken ikincisi olan “RANDEVU (MHRS)” seçeneği. Bu butona tıkladıktan sonra sisteme giriş için sağdaki büyük ve kırmızı bir buton olan “Randevu Al” butonuna tıklamanız gerekiyor. TC kimlik numaranızı ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz. Eğer daha önce devlet hastanesi randevu alma sistemine hiç kayıt yaptırmadıysanız, altta bulunan yeşil bir buton olan “Yeni Üye” butonuna tıklayın. Burada sarı bir yıldızla belirtilmiş alanların tümü doldurulması gerekli alanlardır. Bunları doldurmadan sisteme kayıt olamazsınız. Yani TC Kimlik No, Ad, Soyad, Cinsiyet, Doğum Tarihi, Cep Telefonu, Sabit Telefon, Parola, Parola (Tekrar) kısımlarını muhakkak doldurmanız lazım.
İşlemleri Doldurma ve Yönlendirme

İşlemlerinizi tamamladıktan sonra sisteme TC Kimlik Numaranız ve şifrenizle giriş yapın. Direk olarak Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yönlendirileceksiniz. Daha sonra en soldan hastalığınız ile ilgili kliniği tercih edin ve diğer bölümleri boş bırakın ve “Randevu Ara” butonuna basın. Alt tarafta uygun doktorların adı çıkacaktır. Bu doktorun adının üstüne tıklayarak uygun tarih ve zaman seçebilirsiniz.

 

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Twitter bakanlar
Twitter Profiline Bakanlar

Twitter Profile Bakma Sınırı? Twitter’de profilinize bakan kişileri, ortaya çıkarabilmeniz mümkündür. Sizlerinde gizli takipçiniz ve sevdiğiniz kişiler olabilir. Bu kişiler...

Kapat