Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

BanPool

xat rankpool power

Yasaklılar İçin Özel Oda
Bir grup gücü olan Banpool gücü ile yasaklılar için özel oda oluşturabilirsiniz. Listede 15 days olan ve LİMİTSİZ olan bu gücü sitenizde aktif edip kullanabilmeniz için Rankpool gücüne de sahip olmanız gerekmektedir.

Kullanımı
Gücü aynen grup güçleri kullanımı sayfasında söylediğimiz gibi aktif edin (genele banpool ifadesini gönderip, ifadeye tıklayın ve “assign” seçin). Daha sonra extra sohbet özelliklerine (chat box settings) tıklayıp açılan sayfada güce tick koyun; banpool seçeneklerinde “edit” tıklayarak, listedeki “banpool” için özel ad belirleyin: Örnek “yasaklılar”.

Avantajları

Bu güç kısmen de olsa banlıların odalarda gözükmesine engel olacaktır; böylece geneldeki yazıları okuyamayacaklardır. Ayrıca kısmen de olsa banpool seçeneklerinde eğer “owner” seçerseniz modların ban açmasının da önüne geçebilirsiniz. Ayrıca yapılan ard arda saldırı ve floodlarda banlıların altta karmaşık ve çokça görünümlerinin de önüne engel koymuş oalcaksınız.

Rütbe Belirleyin
Banpool için kimlerin odaya girebilmesi ve kimlerin girememesi için “rankpool” seçeneklerinde bu oda için rütbe belirleyebilirsiniz.

Sıradaki
Buna benzer odalar için güçler önerebilirsiniz. Bunun için xat.com/vote adresi işinize yarayacaktır. Önerdiğimiz güç ise registerlilere özel oda 🙂

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
XAT.COM açıldı mı
Xat.com Bazı Yerlerde Açıldı

Son Dakika Gelişmeleri Bu gelişmeye kütüphanede bulunan bilgisayarlar üzerinden Xat.com'a bağlanmaya çalıştığımızda ulaştık. Sorunsuzca ve hosts dosyası kullanmadan (programsız) xat.com...

Kapat