Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Barge

xat grup odaları

109. Xat Gücü
109. Xat Gücü “Barge” power, listede 20 Days ve LİMİTSİZ olarak yer alıyor. Grup gücü olmayan ve bireysel olarak çıkan bu gücü aldığınızda, herhangi bir xat sitesinde istediğiniz odaya kesintisiz giriş yapabilirsiniz.

“Barge” Gücü Hakkında
Bu güç daha çok popüler ve kullanıcı sayısı çok olan xat sitelerinde işe yarar (örneğin trade, xsc xat sohbet, base, flirt, cambio ws. gibi). Buralarda görevliyseniz (örneğin mod/sahip) istediğiniz odaya kesintisiz atlayabilirsiniz. Normalde kullanıcı sayısı 60’ı geçince xat otomatik olarak yeni bir oda açar. Bunun amacı çok kullanıcı ile oluşabilecek yavaşlama, sitede kasma, donma vs. gibi bozuklukların önüne geçmektir.

Bu Nasıl oluyor?
Çok basit. Normalde mod/sahip dolu odaya gelince kullanıcı sayısı bir artıyor. Ama rutin uygulamasında bu olmuyor. Xat otomatik olarka bir kişiyi o odadan atıyor. Bu kişiler ise:

  • Botlar
  • Sitede uzun süre duran ve konuşmayanlar (inaktif registersiz kişiler)
  • İnaktif registerli kişiler
  • Registerli botlar

Saydıklarımızı odadan otomatik olarak atan sistem, yeni görevli (mod/sahip) kullanıcıyı ise odaya aktarıyor.

Profesyonelce Kullanım
Bu kullanım için grubunuzda Gcontrol gücü aktif olmalıdır. Bu güç için detaylı bilgiye
BAKINIZ.
Gcontrol gücüne yeni eklenen son özellikte “kimler giriş yapabilir” sekmesinde istediğinizi seçebilirsiniz. Örneğin bu özelliği üyeler ve üstleri kullansınlar diye” member” seçmeniz gerekir.

Hataları Bildirin
Bu gücün olumsuz özellikleri, uygulanmadığı siteler ya da sizin bildirmeniz/gelişmesini istediğniiz özellikler için
BURAYA tıklayarak bildiriniz.

xat gcontrol sekmesinde "barge power" özellikleri

xat gcontrol sekmesinde "barge power" özellikleri

You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Barge”

  1. engin dedi ki:

    Barge gücünü almak istiyorum nasıl alcam nasıl aktif etcem yeniyim henüz yardımcı olabilirmisiniz?

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat resim yükleme siteleri
Resim Yükle

Resim yükleme Siteleri Aradığınız zaman aslında tonlarca site bulabilirsiniz. Değişik alanlarda hizmet veren ortak amaçlı görsel hosting siteleri. Ancak istenen...

Kapat