Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Bedava Proxy Programı

proxy programı indir

Kesin Çözüm
Bu sistem ile istediğiniz ve dns değiştirerek de açılmayan sitelere kesin giriş yapabilirsiniz.

Örneğin xhamster sitesine DNS ile giremezsiniz ya da sportlemon sitesi ya da maç sitelerinin bir kısmı DNS ile açılmaz, o zaman işte yapmanız gereken proxy kullanmak.

Hotspot Shield
Bu programı ve kendisinin adını da çoğu defa Google reklamlarında görmüşsünüzdür; kimi zaman reklamlar yanıltıcı ya da aldatmaya yönelik olsa da burada sözü edilen hotspot shield gerçekten işe yarar ve kaliteli hizmeti ile ön plana çıkıyor.

Bedava Proxy Değiştirme
Bu programın amacı ve hizmet şekli ayrıca ön plana çıkma sebebi de budur. Tamamen bedava olan proxy değiştirme sistemi ile size herhangi yurt dışı ip ve port sağlayarak yasaklı sitelere güvenlice ve gizlice girmenizi salıyor.

İndirme Linki
Hotspotshield.com sitesinin aynı zaman da Türkçe sitesi mevcut, BURADAN indirme linkine ulaşabilirsiniz.

Olumsuz Yanları
Her bilgisayarı açtığınızda otomatik olarak bağlanır ancak bu arada kendi reklamlarını gösterir ya da tarayıcılarda üst kısım da hotspot reklamı görebilirsiniz, aynı zamanda internet hızında da bir miktar yavaşlama olabiliyor. Fakat bunları normal görmek lazım çünkü video sitelerinde bile kesintisiz video izleyebiliyorsunuz; ayrıca sizlere her türlü erişim sağlıyor.

Manuel Proxy Değiştirme
Proxy adresleri  ile tarayıcınız üzerindne proxy değiştirebilirsiniz, bunun için Proxy kategorisi tıklayarak mozilla, chrome ya da i.e için ayarlara ve portlara bakınız.

xrc sonx

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
facebook aç
Facebook Aç

Hesap Açmak çok Basit Facebook hesabı açmak sadece 2 dakika. Bu verdiğimiz 2 dakika onaylama ve arkadaş ekleme süresi de...

Kapat