Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Beklenen Oldu, Youtube Yasağı Kalktı!

youtube yasağı kalktı

Yaklaşık 2 haftadır yasaklı olan Youtube sonunda erişime açıldı. Erişime açılalı yaklaşık 2 saat olmasına karşın hala giriş sorunları da devam ediyor.

1 hafta önce açılan ve ardından gene kapatılan Youtube; 14 linkin URL bazında engellenmesi ile kullanıma açılmış oldu; böylece pek çok yol denenerek giriş yapılan Youtube  artık direk olarak girişe izin veriyor.

Youtube Giriş Sorunları Devam Edenler
Bu muhtemelen önbellekten dolayı giriş yapılamama sorunu. Bunu çözmek için önbelleği silmeniz gerekiyor; bunu kullandığınız tarayıcıda manuel olarak yapabilirsiniz. Bununla uğraşmak istemiyorsanız da direk olarak Ccleaner gibi önbelleği temizleyen program kullanabilirsiniz.

Önbelleği temizleyip daha sonra yeni pencerede Youtube giriş yaptığınızda ise sorunsuzca erişim sağlayabilirsiniz.

Google DNS Çalışıyor
Günlerdir uygulanan DNS yasağı da kalkmış oldu; Google DNS ile açılmayan yasaklı siteler artık erişilebilir durumda. Youtube açamayanlar şu anda Google DNS denediklerinde de başarılı şekilde içeriklere erişebiliyorlar.
.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
yandex dns
Güncel Çalışan DNS Adresi *Engelli sitelere engelsiz giriş*

Engelli siteleri aşmak için ilk başvurulan yöntem olan DNS değiştirme ve DNS numaralarını kullanma daha çok pratik olduğu ve şimdiye...

Kapat