Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Beşiktaş Club Brugge Maçı Detayları

Beşiktaş Club Brugge Maçı

UEFA çeyrek finale çıkma mücadelesi veren ekibimizin Club Brugge maçı öncesi Kayseri Erciyesspor ile oynadığı ve büyük anlamda özgüven kazanıp Süper Lig‘de de 1. sırayı alması büyük avantaj oldu. Fenerbahçe derbisi öncesi de gözler Club Brugge maçına dönmüş oldu.

Maç Bilgileri
İlk maç Belçika’da oynanmış ve 2-1 Club Brugge üstünlüğü ile geçilmişti. 2. maç ise Perşembe günü, 19.03.2015 tarihinde ve saat 22.05’de Star TV ekranlarından naklen yayınlanacak. Bu maç için de maç izleme sitelerine bakmanız gerekmiyor. Tivibu kullanıyorsanız da donmadan izleme imkanınız olduğu gibi internetten resmi sitesinden de bakmanız olağan.

Kadro Bilgileri

İlk maça baktığımızda ev sahibi ekipte fazla eksik yoktu. Ayrıca BJK maçı öncesi ligde hem puan olarak hem de sakatlık olarak eksik vermeyen Brugge takımının yanı sıra Beşiktaş takımında ise eksiklerin bir bölümünün tamamlanmış olması göz dolduruyor.

K.Erciyesspor maçı sonrası Bilic’in verdiği röportajda da Necip’in sakatlığının ufak olduğu, Atiba ile Sosa’nın C.Brugge maçında oynayabileceği  ve ayrıca Tolgay Arslan’ın da forma giyebileceği açıklandı.

Stad Dolu
Atatürk Olimpiyat Stadı‘nda oynanacak maçta neredeyse tüm biletler dolmuş durumda. 70 bin kişinin izlemesi ve gelmesi beklenen maçta ayrıca son yıllarda en büyük görkemli maç olacak. Maçın oynanma günü; 19.03 olması ayrıca Beşiktaş açısından farklı bir önem taşıyor.

Maç sonrası yazımızla yine burada olacağız. Umarız güzel haberlerle yeni yazıyı yazmak nasip olur.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
omegle dns adresleri
Omegle için DNS

Zengin sohbet yöntemi içerikleri, binlerce anlık ziyaretçisi ile önde gelen uluslararası sohbet sitesi Omegle, ülkemizde şu an için yasaklı siteler...

Kapat