Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Bilgilendirme

bilgilendirme

Xat Yardım Haberleri
Xat Bilgisi sitemiz xatbilgisi.com kişisel yazıları ile 2008 yılından beri aktif olan bir site. Genel olarak hem siteler; yasaklı sitelere girme, Xat.com açma ile xat güçleri, kodları ve renkleri gibi pek çok konuda hizmet vermiş ve ara ara güncellenmiş site.

Ancak artık bundan sonra Xat Yardım bilgileri daha çok diğer sitemiz üzerinden xatyardim.com üzerinden yürütülecektir.

Bu nedenle Xat yardım için daha çok xatyardim.com bakmanızı; xat güçleri ve xat kodları ile xat nickleri için de oraya bakmanızı öneririz.

Xat Sohbet Bilgilendirmeleri

Xat sohbet ile ve xat chat ile ilgili bilgi ve içerikler için ise xatsohbet.com sitemize bakmanızı öneririz. Xat’ın önde gelen ve en çok bilinen bu 3 sitesi artık farklı hedeflerle içerik ile hizmet eden siteler.

Xat Bilgisi sitemiz xatbilgisi.com kişisel site ile özgürce bireysel yazıları kapsamakta; xatyardim.com ise  daha çok xat üzerine kurulu ama genel hatlarıyla kişisel içerikler d eolan site, xat sohbet sitemiz xatsohbet.com ise daha çok xat sohbet ve chat alanları; xat benzeyen siteler ve diğer chat siteleri üzerine kurulu sistmele işlemektedir.

Tüm bunlarla ilgili geri bildirim, öneri ya da uygunsuz kullanımı iletişimden XRC ekibine gönderebilirsiniz.

XRC Soner bilgi ve duyuru yazısı genel bildirim, orijinal yapı

 

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Bilgilendirme”

  1. alemci dedi ki:

    ben siteye giremiyorum daha doğrusu giriyorum ama mesaj atamıyorum bu neden kaynaklanıyo

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
sivaswap
Sivaswap Değişti

Bilinen Mobil Giriş Daha önce mobil giriş için kullanılan ve aramalarda çok sık bakılan sivaswap adresi sivaswap.net site amacı ve...

Kapat