Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Bilgisayardan Telefona SMS Mesajı Gönderme

netten telefona sms gönderme

Netten Mobil Ortama SMS Gönderme
Bilgisayardan telefona SMS gönderme, Netten mobil cep telefonlarına bedava mesaj gönderme seçenekleri ve siteleri oldukça fazla olsa da bunların yalnızca ufak bir kısmı ücretsiz olarak bu hizmeti yerine getiriyor.

Mesajınız olmadığında ya da telefonunuz yanınızda bulunmadığında; bunun dışında tanımadığınız bir numaraya veya bir arkadaşınıza bilmediği şekilde mesaj gönderme sisteminde kullanılabilen netten ücretsiz SMS gönderme sisteminin çalışma şekli ve özellikleri hakkında pratik bilgileri bu yazıda bulabilirsiniz.

Netten Kısa Mesaj Gönderme Siteleri
Önde gelen ve sık kullanılan; ücretsiz SMS gönderme siteleri ve kullanımları; test edildikten sonra alta açıklamaları ile girilmiştir:

SMS Craze

Freesmscraze.com (Tıklayınız) sitesinde; Türkiye için tüm operatörlere SMS göndermek ücretsiz. Telefon numarası ile; alacak kişi için gönderen adı ve mesaj kısmına da iletinizi sayarak gönderebilirsiniz. Gitmesi biraz zaman alsa da Türk numarası gözüktüğü için pratikte kullanışlı yöntem.

Afree SMS
Sisteme giriş için Tıklayınız. Açılan sayfada “Country” ile ülke seçtikten sonra alta da telefon numaranız, başında 0 olmayacak şekilde giriniz ve mesaj kısmını da doldurduktan sonra doğrulama kodunu girip “Send” tıklayınız. Bu sistem, gönderim açısından oldukça hızlı ve saniyeler içerisinde mesaj iletiliyor. +44 ile başlayan SMS bildirimi karşı tarafa ulaşıyor.

SocialLand SMS
Sisteme giriş için Tıklayınız. Burada önemli olan; sisteme üye olmanız lazım. Mail ile birlikte doğum tarihi ve kullanıcı adı seçtikten sonra profil için bir resim seçin; ardından da ücretsiz SMS kullanmaya başlayabilirsiniz. Benzer şekilde, ülke seçtikten sonra telefon numarası girme ve mesaj yazıp Send ile göndermek yeterli. +65 ile mesaj karşı tarafa iletiliyor.

Mesajlara Cevap Verme
Gelen numarayı aramanız ya da mesaj göndermeniz boşa gidecektir, tek taraflı gönderim olarak çalışan bir sisteme sahip.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
trendy dergisi 2014
Trendy Dergisi Haziran 2014 Sayısı

Hürriyet Trendy Dergisi Hürriyet tarafından, Haftalık olarak, 1.5 TL ücrete (KKTC 2 TL) çıkan dergi, sayı 601'e ulaşmış durumda. 601....

Kapat