Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Blastick

xat blastick power

“BLAST” Seçenekleri
“Blastpro” tıkladığınızda altta “blast options” kısmını görmüşsünüzdür. İşte bu istediğniiz blast animasyonunu seçmenizi sağlıyor. Blast seçenekleri derken burda yasaklama, görev verme gibi özelliklerd eçıkan animasyonlar ön plandaydı. Yeni çıkan ve çıkması da beklenen “Blastkick” ile de, tahmin edebileceğiniz gibi şutlarken animasyon gösterilmesi sağlanıyor.

Blastkick Power

Xat’ın yeni grup gücü Blastkick; listede 300 xats ve limitsiz olarak çıktı. Kullanıcıları şutlarken animasyon belirmesini sağlıyor:

  • 1 blastick atama 1 animasyon
  • 2 blastick 2 aniamsyon
  • 4 blastick 3 animasyon
  • 8 blastick 4 animasyon

Kullanmanıza izin verirler. Şu halde, ne kadar çok grup gücü alıp o kadar çok grup gücünü sitenizde aktif ederseniz, o kadar çok animasyon seçeneğini grup gücünüzde aktif etmiş olursunuz. Blast animasyonlarını görmemek için $blast=off yazıp genele atmanız yeterlidir.

Kullanımı
Genele (blastick) yazıp, ifadenin üzerine tıklayarak “assign” seçin, daha sonra sitenizin paneline giderek gücü aktif edin. 4 animasyonu da grubunuzda kullanmak için 8 adet blastick gücünü siteniza atayınız.

Bu Yazılar da İlginizi Çekebilir:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Blastick”

  1. burak dedi ki:

    çok güzel

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
horror power
Horror

Cadılar Bayramına Az Kaldı Her yıl 29 Ekim'de özellikle de hristiyanlar tarafından (katolikler hariç) kutlanan ve sembolleri ile birçok ülkeyi...

Kapat