Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Blueman Powers Listede

Blueman Powers,beklendiği gibi yüksek bir ücretler (1k xats) çıktı.
Mavi bir ikon sağlayan ve mod-owner hariç,diğer tüm rollerde (tabi yasaklı olmak dışında) kullanılabilir güç olan Blueman,diğer efektlerle beraber de kullanılabiliyor.

xat blueman powers listede 1000 xats

Sahip iken,$ modunu kullanarak bu gücü kullanabilirsiniz.
NOT: İlk çıktığında modlar için de kullanılabilir durumda  olan bu güç,daha sonra mod-misafir farkı kalmadığı için  modların kullanması uygun görülmemiştir.

xat chat sitesinde blueman powers  kullanımıa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Blueman Powers Listede”

  1. tolga dedi ki:

    Bence güzel oldu ama kullanamıyorum bu gücü

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat test
Xat Flash Versiyonunu Test Et

Xat yeni ve en son gerçekleştirilen flash versiyonunu (AS3) test ediyor,ancak yeni flash sisteme geçerken eskisine göre bazı eksiklikler ve...

Kapat