Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi Randevu

Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi

Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi, İzmir’in en kapsamlı ve en büyük hastanelerinden biri…
Oldukça kaliteli ve çağa ayak uyduran ekipmanları ve tecrübeli kadrosu nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilen bu hastanemiz de merkezi randevu sistemini kullanıyor. TSE ISO 9001 – 2000 kalite belgesine sahip olan bu hastanenin binası da 2002 yılında yenilenmiş ve hastane çok da mükemmel bir görünüme kavuşmuştu. Eğer bu şehir gürültüsünden uzak ve bir o kadar da temiz hastane de tedavi olmak için randevu almak istiyorsanız sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

.

Eğer bu hastaneden randevu almak istiyorsanız öncelikle sitenin adresine girmeniz gerekiyor. Siteye http://www.bucadh.gov.tr adresinden girebilir ve hastane hakkında da isterseniz bilgi edinebilirsiniz. Randevu almak için anasayfanın sağ tarafında bulunan Merkezi Hastane Randevu Sistemi’ne girebilir ve buradan randevu alabilirsiniz. Randevu almak için sağ sekmeden Merkezi Hastane Randevu Sistemi yazan yere tıklayın. Gireceğiniz yeni sayfada kırmızı Randevu Al butonuna basın. Şifrenizi ve TC Kimlik Numaranızı girerek randevunuzu alın. Daha önce randevu almadıysanız Yeni Üye butonuna basın ve yeni bir üyelik alın.

.
Eğer bu işlemleri zor buluyorsanız Merkezi Hastane Randevu Sistemi’nin telefon numarası olan 182’yi de arayabilirsiniz. Ancak bu işlem için ücretlendirme yapılacaktır. Yapılan ücretlendirme ya kontörünüzden düşer ya da faturanıza yansır. Bu ücretlendirme cep telefonları için maksimum 43,89 kuruş ev telefonları için de 7-15 kuruş arasında değişmektedir. Bu sistem daha önceden ücretsiz olarak hizmet veriyordu ancak randevunun aciliyeti olmadığı düşünüldüğünden bu hat ücretlendirildi.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Dokuz Eylül Üniversitesi
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Randevu

İzmir’in ve Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan Dokuz Eylül Üniversitesi eğitim alanında olduğu gibi sağlık alanında da Türkiye’nin sayılı...

Kapat