Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Camfrog Açılmıyor

camfrog neden açılmıyor

Camfrog Neden Açılmıyor?
Yapılan aramalar, emaillerde bize gelen sorgularda Camfrog.com sitesinin açılmadığı, webcam açma işleminin yapılamadığı söyleniyordu. Bunun üzerine araştırma yaptık ve birtakım bilgiler elde ettik.

2009 Yılında Yasaklanmış
5651 yasılı yasa uyarınca katalog suçlar kapsamında yapılan teknik inceleme ve hukuksal değerlendirme sonucunda; bu
internet sitesi ( camfrog.com ) hakkında Telekomünikasyon İletişim Bakanlığı ‘nın 14 / 05 / 2009 tarih ve 421.02.05.2009 – 140069 nolu kararı gereğince İDAREİ TEDBİR uygulanmaktadır.
Buna göre Camfrog 2009 yılında TİB tarafından yasaklanmış. Yasaklanma sebeplerini şunlar olarak sayıyorlar:

  • * Camfrogun Türkiye deki isim hakkının Camfrogda olmaması( Bunu daha önceki haberimizde belirtmiştik )
  • * Camfrogdaki video olaylarının son zamanda hat safhaya ulaşması ( Özel olarak yapılan gizli çekimler ve bu gizli çekimlerin yayınlanması )
  • * Camfrog profillerindeki uygunsuz yazılar ( pkk , hacker vb )
  • * Her yaşa açık kanallardaki uygunsuz görüntüler

Bunlar olası ihtimaller.

Şu An Sorun Yok
Değişik ip barındıran gerek internet cafe gerekse bireysel internet ve bilgisayarlardan yaptığımız denemeler sonucunda Camfrog hizmetinin açıldığını, herhangi bir sorun olmadığını gördük. Şu an için bir yasaklama durumu yok. Sorunsuzca giriş yapılabiliyor.

Adresler:
www-camfrog.com.tr
www-camfrog.com

Geçici Sorunlar Olabilir
Sitenin hizmet akışında ara ara kesintiler olabilir. Bunları “kapandı” gibi algılamak şu an için doğru değildir.
Yeni gelişmeleri sizlere bildireceğiz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 yorum yapıldı ilgili konu; “Camfrog Açılmıyor”

  1. 42akp42 dedi ki:

    slm deyerli cf temsilcileri bugün lerden salı gece 01 14 öglen 14 den buyana cf la açmak için mücadeleverdim ama açılmıyo nedenine arızamıvar yosa gene yasaklandımı birde zaten eski tadı kalmayan cf nin odaları dşürmek için makinalar kullanıp cetin zevkide kaçdı evelden 1000 2000 gi bi odalarda tarihe karıştı bunlara önlem almadıgınız takdirde tahminim odalara girecek user bulmamıyacak sınız saygılar sunar bir anönce bu tip oda dürmelere son verilmesini dilerim saygılarımla

  2. ömer dedi ki:

    Ya bende webcam açılmıyor :s

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat work power
Xat Work Power

Test Edilen Bir Güç Çeşitli mesleklerle ilgili ifadeler ve bunlara özgü efektler sunan bir güç. Xat adminleri ve gönüllüleri tarafındna...

Kapat