Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Çapa Tıp Fakültesi Online Randevu

Çapa Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi’nin bir kolu olan Çapa tıp Fakültesi yıllardır vatandaşlarımıza hizmet veren sağlık kurumlarından biri olmuştur. İstanbul Üniversitesi’nin bir hastanesi olan bu hastane geniş donanımı ve deneyimli ekibiyle birçok Türkiye vatandaşı tarafından tercih edilen tarihi simgelerden biri. Eğer siz de tedavinizi Çapa Tıp Fakültesi’nde yaptırmak istiyorsanız bunun için randevu almanız gerekiyor. Çapa Tıp Fakültesi’nin randevularını üniversitenin kendisi yönetiyor. Sizlere bu yazımızda buradan nasıl online randevu alacağınıza dair bilgiler vereceğiz.
:
İnternetten Online Randevu
http://194.27.138.36/internettenrandevu/yeni/Default.aspx?type=Add adresine girip TC Kimlik Numaranız, Adınız, Soyadınız, Telefonunuz ve Email adresinizi yazarak sisteme giriş yapmalısınız. Daha sonra randevu almak istediğiniz tarihi, polikliniği ve doktoru seçiniz ve uygun tarih bulduğunuzda onaylayınız. Eğer isterseniz isteğinizi iptal edebilir ve randevunuzu başka bir güne de geçirebilirsiniz. Eğer internetten online başvuru size zor geldiyse ve yapamıyorsanız telefondan online randevu için de başvurabilirsiniz. Bunu size bir alttaki paragrafta da detaylı olarak anlattık.

.
Telefondan Online Randevu
Telefondan da online randevu almanız mümkün. Çapa Tıp Fakültesi işlemlerinizi kolaylaştırmak adına da size bunu sunmuş. 0212 4142200 numarasını arayarak Çapa Tıp Fakültesi’nden randevu alabilirsiniz. Telefon ile aklınızda soru işareti olmadan işinizi halledebilir ve aynı zamanda ilgili görevliye randevular hakkında da detaylı sorular da sorabilirsiniz.
Bu sistem ile Çapa Tıp Fakültesi’nde sıra sıkıntısı bitmiş ve hastanedeki yoğunluğa da bir son verilmiştir.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Windows Ekran Klavyesi
Windows Ekran Klavyesi Nasıl Açılır?

Windows, 98 sürümünden sonra hemen hemen her versiyonunda ekran klavyesini vermeye başladı. Kredi kartı numaralarının ve bazı bilgisayar bilgilerinin çalınmasından...

Kapat