Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Chat Rulet

chat rulet chat

Chatroulette ve Türkiye
Pek çok sitenin alanında hit yapması ve ön plana çıkması ile belli kategorilerde üstlerde görünmesine çoğu zaman tanık olmuşsunuzdur.

İşte arama motorunda bu farklılık gösterse de Google gibi ya da sıralamada Alexa güvenilir olanlarda Dmoz ile eğitim için Wiki ya da 18+ için xhamster veya online futbol için stopstream olduğu gibi canlı webcam chat için de chatroulette ön plana çıkan sitelerdir; bu değerlendirmeler genel olarak bilinen ve kaba bir sınıflama olarak verilen örneklerdir.

Xat 15 Yaş

Chatroulette.com Hakkında

Şu an için PR’si 6 olan bu sitenin Alexa sıralaması ie  3.594 (değişebilir zamanla). Ayrıca anlık olarak binlerce kişi farklı ülke ve bölgelerden yer alıyor.

Ülkemizden girişte sorun var çünkü engelli ve 18+ görüntüler olabiliyor. Sizlere giriş için basit önerimiz DNS kullanmanızdır, bunun için DNS Girişi ya da Yasaklı Site girişi yazılarımıza bakınız.

Daha Fazlası
Chatroulette giriş yazımızda ayrıntılı bilgi verdik, daha fazlası ve benzer sitelere xatsohbet.com sitemizden de ulaşabilirsiniz.

orijinal yazıdır, xrc sonx, xat bilgisi bilgilendirme

 

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
stopstream benzeri siteler
Stopstream Benzeri Siteler

Öne Çıkan Bir Site Popüler sitelerden olan stopstream için ilk tanıtımı 2011 başları gibi yaptık. Daha sonra  ülkemizde duyulması ve...

Kapat