Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

ChatRoulette Açılmıyor

chatroulette giriş yöntemleri

Online Görüntülü Chat Sitesi
Bildiğiniz gibi online webcam chat yapma sitesi olan chatroulette (resmi sitesi chatroulette.com) olan web sitesi ülkemizde açılmıyor.

Ülkemizde yasaklı siteler listedinde yer alan chatroulette sitesi; sunduğu webcam sohbet ile hemen ve online farklı görüntülerle ve kişilerle uygun veya uygunsuz durumlara da yer verebilen yapısı dolayısı ile muhtemelen ülkemizde açılmıyor.

Çözüm Önerileri
Chat Rulet sitesine girmek için bizim XRC olarak önerimiz DNS değiştirmenizdir; ktunnel gibi siteleri bizce denemeyin; DNS değiştirmek en basit en hızlı ve sürekli bir çözüm sağlar.

DNS Değiştirme

DNS Değiştirmek için DNS değiştirme; DNS numaraları için DNS Numaraları ve farklı dns adresleri için Aktif DNS Adresleri sayfalarımıza bakınız.

Proxy Değiştir
Proxy otomatik değiştirmek için ultrasurf sayfamıza bakınız.

Farklı IP’den Gir
Son olarak eğer açılmaz ise (ki dns %100 çalışıyor; ancak eğer değiştiremezseniz ya da ultrasurf indiremezseniz) önerimiz yasaklı sitelere giriş için ktunnel gibi siteleri kullanmaktır.

XRC Sonx

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “ChatRoulette Açılmıyor”

  1. Adil dedi ki:

    ben de chatroulette açılıyor bulgaristan’dan giriyorum ve chatroulette açılmasında sorun yok

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
facebook açılmıyor
Facebook Açılmıyor

Olağan Bir Durum Olağan gibi gözükse de facebook açılmaması pek de alışılagelmiş bir durum değil. Biliyorsunuz ki birkaç ay önce...

Kapat