Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Comfort On-Screen Keyboard Lite 5.1

Comfort On-Screen Keyboard Lite

Editlenebilir Popüler Ekran Klavyesi
Rengarenk bir ekran klavyesi kullanmak isteyenler için Comfort On-Screen Keyboard Lite 5.1 ekra klavyesi gayet uygun bir uygulama. Programı istediğiniz gibi renklendirebilir, editleyebilir ve farklı tuşlara farklı renkler atayabilirsiniz. Bu sayede ekranınızda istediğiniz gibi renkli bir klavyeye sahip olabileceksiniz. Program 2,63 MB boyutunda ve istediğiniz gibi flash diskten çalıştırma imkanınızda bulunuyor. Yani programı sisteme yükleme zorunluluğunuz yok.

.
İngilizce – Türkçe Klavye
Dili İngilizce olan programın birçok dil için desteği de bulunuyor. Yani programı istediğiniz dilde kullanabilirsiniz. Programı kurduktan sonra dil ayarı yapmanıza da gerek yok. Program Windows’un diline göre kendi ayarlarını yapıyor ve karşınıza Türkçe klavyeyle aynı tuşlara sahip tuşlar bulabiliyorsunuz. Ancak programın her ne kadar tuşları Türkçe’ye çevrilse de diğer özellikleri İngilizce olarak kalıyor. Belli alanlarda bazı renkleri uygulayarak klavye kullanımını da kolaylaştırabilirsiniz. Biliyorsunuz ki normal klavye ile ekran klavyesi arasında büyük fark oluyor. Özellikle kullanımda… Kullanımı kolaylaştırmak için belli harfleri belli renklerde yapabilirsiniz.

.
Program Sürümleri ve İndirme Linki
Program Windows’un hemen hemen birçok uygulamasında çalışabiliyor. Genellikle uyumlu olduğu Windows sürümleri ise Windows XP, Windows 7, Windows Vista, Windows 2003 ve Windows 2008. Kullanımı kolay bir program istiyorsanız ve çok az İngilizce de biliyorsanız bu programı sizlere tavsiye ederiz. Programda sizleri bekleyen birçok kısa yol özellikleri de olacak. Program oldukça kaliteli ve ücretli versiyonları da mevcut.

.
İndirme Linki: http://www.turkcebilgi.org/indir.html?dl=7589-comfort-on-screen-keyboard-lite

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat açılmıyor
Xat Chat Açılmıyor!

Xat Bağlantı Sorunu 06 Kasım 2013 ile saat 21:00 saatlerinde başlayan bağlantı sorunu ve sitelerin açılmaması.  Bu sorun pek çok...

Kapat