Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

DNS Değiştirme Programları

dns değiştiren programlar

DNS Değiştirmek için Güncel Programlar
         DNS’i elle değiştirmek istemiyor ve her defasında güncel bir DNS aramak istemiyorsanız, bu yazıyı dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz.  Çünkü DNS’inizi bir tık ile değiştiren ve sizi hiç yormayacak olan programları bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Vereceğimiz programların tümü tarafımızca virüs taramasından geçirilmiştir ve herhangi zararlı bir içerikle karşılaşılmamıştır.

DNS ve Hosts Değiştirme Programı 2.0
Sizler için çok farklı DNS’leri hizmetinize sokan bir program. Türk Telekom, DNS Default, Norton DNS, Comodo DNS , Open DNS ve Google DNS gibi DNS servisleri bulunuyor. DNS’inizi bir tık ile değiştirebiliyorsunuz. Ara yüzü oldukça güzel olan programın kullanımı da oldukça kolay.

Sadece programı açıyorsunuz ve dilediğiniz DNS’in butonuna basıyorsunuz. Hem yasaklı sitelere girebiliyorsunuz, hem de güven içinde internette dolaşabiliyorsunuz. Programda bir de Hosts dosyası değiştirme butonu da bulunuyor. Bununla da hosts dosyasını düzenleyebiliyor ve yasaklı site engellerini eğer varsa buradan da kaldırabiliyorsunuz.

http://www.gezginler.net/indir/dns-ve-hosts-degistirme-programi.html

DNS Exchanger 1.0
          DNS Exchanger belki de alanında en ufak, en az RAM yiyen ve en işlevsel programlardan biri.

Üstelik kullanımı da oldukça kolay. Setup dosyası 55 kb kadar olan DNS Exchanger oldukça küçük bir program. Open DNS, Google DNS ve Comodo DNS gibi servisleri bünyesinde barındırıyor.

Eğer istiyorsanız DNS Exchanger’ın ayarlar kısmına girip istediğiniz DNS’i eklemeniz veya var olan DNS’leri editlemeniz mümkün. Bu da programa başka bir güzellik katmış, çünkü DNS’leri sağlayan firmalar bazen bu DNS’leri değiştirebiliyorlar.

http://www.tamindir.com/dnsexchanger/

DNS Jumper 1.0.5
           DNS Jumper 1.0.5 ile banlı olduğunuz veya yasaklı olunan herhangi bir siteye girmeniz oldukça kolay. Ufak bir program olan DNS Jumper’ın bünyesinde çeşitli özellikler de var. Neredeyse bütün DNS server listesini programda bulabilirsiniz.

DNS’leri aktif etmek için tek yapmanız gereken Ethernet kartınızı ilk sekmeden seçmek ve daha sonra choose a DNS serverdan DNS’i ayarlamak. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey APPLY DNS butonuna basmak. Hepsi bu kadar. Ayrıca kullandığınız DNS’lerin de yedeklerini alabiliyorsunuz.

http://www.tamindir.com/dns-jumper/

Tam İndir DNS Değiştirici 2.0
Tam İndir’in bizlere sunduğu çok küçük bir program ve kullanışı da oldukça basit. Tamamen Türkçe olan programın ara yüzünde sadece iki şey bulunuyor. DNS’inizi seçeceğiniz bir sekme ve “DNS’i Uygula” butonu. Yani kafanızı karıştıracak hiçbir şey bu programda bulunmuyor. Clear Cloud DNS, Google DNS, Comodo DNS, Open DNS bu programda bulunuyor.

http://www.tamindir.com/tamindir-dns-degistirici/

 

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
aöf harç ücretleri
AÖF İlkbahar – Sonbahar Harç Ücretleri

AÖF  HARÇ ÜCRETLERİ BİLGİLERİ AÖF, yıllık sistemden dönemlik ve kredili sisteme geçişiyle birlikte her şekilde denge bozuldu. Hal böyle olunca...

Kapat