Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

DNS Kullanmadan, Programsız, Youtube Kesin Giriş Yöntemi!

zenmate

Youtube DNS İşe Yaramıyor!
DNS ile Youtube’ye girmeye çalışmak basit ve amatörce olsa da bir zamanlar işe yarayan yöntemdi. Şimdilerde ise işe yaramaması daha çok IP tabanlı banlanmasıyla alakalı. O halde DNS numaraları deneyerek boşuna zaman kaybetmemenizi öneririz.
.

Proxy Kullanma?
Manual proxy kullanmanızı önermiyoruz; Proxy programları da internet hızını yavaşlatma ve güvenli olmamaları ile önerilmiyor (kendi sunucularınız hariç).
.

VPN Programları…

Ultrasurf, Tunnelbear, Spotflux, Hotspot Shield ve fazlası yer alsa da en iyisi olan Hotspot Shield bile Elite versiyon olmadan çok can sıkıcı, interneti yavaşlatan, reklam dolu uygulaması ile sıkıntılı oluyor. Elite versiyon varsa elbette çok rahatlarsınız. Bunun dışında Free sürümlerini önermiyoruz.
.

Önerilen Pratik Çözüm:
Youtube için kesin ve %100 hızlı; pratik ve hızlı olan giriş yöntemi; Zenmate kullanımı.

Zenmate; Google Chrome üzerinde çalışan pratik bir eklenti; IP numaranızı farklı ülke üzerinden gösterip belirlediğiniz ülkeden giriş sağlıyor. Bu şekilde engelli olan IP bazlı sitelere erişim sağlayabiliyorsunuz. İndirmek için Tıklayınız.

Daha sonra Chrome üzerinde “Ekle” seçeneği ile aktifleştirin ve sağ üstte yer alan Zenmate simgesine tıklayarak Email yazıp çalışmasını sağlayın. Çalışan bu eklentide yeşil renkli Zenmate butonuna tıklarsanız ülke belirleyebilirsiniz.

Test ettiğimiz bu pratik eklenti pek çok yasaklı siteye (18+ siteler, maç izleme siteleri, Camzap ve benzeri adult chat siteleri vs) hepsine başarılı şekilde giriş yapabiliyor.
.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
minecraft item hilesi
Minecraft Eşya Kodları – item Kodları Yapma

Tüm İşletim Sistemlerinde Çalışan Yasaksız Pratik Hile! Minecraft’ta itemlere klavyeden yazacağınız (altta belirttiğimiz şekilde) komutlarla daha basit bir halde sahip...

Kapat