Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Randevu

Dokuz Eylül Üniversitesi

İzmir’in ve Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan Dokuz Eylül Üniversitesi eğitim alanında olduğu gibi sağlık alanında da Türkiye’nin sayılı kurumlarından biri olmayı başarmış durumda. Birçok çevre ilden buraya gelen hastalar, hastalıklarına çareyi bu üniversite hastanesinde aramaktadırlar.

.
Sizlere bu yazımızda Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nden nasıl randevu alabileceğinizi ve hastanenin iletişim detaylarını vereceğiz. Umarız sizler için faydalı olacaktır. Eğer Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nden rapor almak istiyorsanız öncelikle http://hastane.deu.edu.tr/ adresine girmeniz gerekiyor. Bu sayfa aynı zamanda Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nin ana sayfasıdır buradan istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz.

.

Randevu almak için siteye girdikten sonra Sağda bulunan butonların üçüncüsü olan E-Randevu Alma butonuna tıklayın. Karşınıza bazı uyarılar ve bilmeniz gereken bilgiler çıkacaktır. Bunları iyice okuyun ve “Okudum ve Kabul Ediyorum” yazısının yanındaki kutucuğa tıklayın ve “DEVAM” butonuna tıklayın. TC Kimlik Numaranızı, Telefon numaranızı ve Güvenlik kodunu yazarak sisteme giriş yapın ve randevunuzu alın. Randevular sadece saat 19:00 ve 23:00 saatleri arasında alınmaktadır.

.
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde 30 gün ilerisi için bile randevu alabilirsiniz. Eğer randevuya gidemeyeceğinize inanıyorsanız randevuyu da önceden iptal edebilirsiniz. Eğer bir ay içerisinde 3 kez randevuya gitmezseniz, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nden bir daha randevu alma imkanınız olmayacak.

Eğer telefon ile randevu almak istiyorsanız 0232 412 22 22 numaralı telefonu arayıp hastaneye ulaşabilirsiniz ve randevu ve doktorlar hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Ege Üniversitesi Hastanesi
Ege Üniversitesi Hastanesi Randevu

Ege Üniversitesi, sadece üniversitesiyle değil hastanesiyle de oldukça meşhur devlet kurumlarından biri. Ancak her üniversitenin olduğu gibi Ege Üniversitesi’nin de...

Kapat