Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Donmadan Maç İzle

kesintisiz maç izle

Kesintisiz Maç İzleme
Gerek Avrupa ligleri gerek Şampiyonlar ligi maçlarını internet üzerinden izlerken yer yer olan kesintiler bizlerin canını sıkabiliyor.

Nitekim herkes kesintisiz izlemeyi ister; ama herkesin televizyonu olmayabilir ya da yolda olabilirler veya zar zor internete parası yetiyodur o zaman yapacak tek şey ya özet izleyebilmek ya da maçı.

İnternet üzerinden maçı izlemek de sıkıntılı çünkü normal DNS değiştirerek maç açtığınız zaman çoğu site açılmasına rağmen maç yayınları açılmıyor ya da banlı olabiliyor.

Kısa ve Pratik Çözümler
Bizler xatbilgisi.com olarak gerçek ve HD kalitede canlı maç izleyebilmeniz için Maçları yayımcılarla anlaşarak izlemenizi öneririz.

Bu yazıda kısaca sizlere kesintisiz maç izleme bilgilerini sunacağız.

 IP Değiştirin

İşte kesintisiz izlemenin mantığı; ip değiştirme. Normald eülkemiz üzerinden DNS  kullansanız da ip bloğundan dolayı maçların açılmasında sorun oluyor ama ip değiştirince (proxy kullanma) bu sorun ortadan kalkıyor ve farklı ülke ile giriş yapıyorsunuz.

İP Değiştirme
Proxy dediğimiz sistemde en basit ve pratik çözüm “HOTSPOTSHIELD” kullanmanızdır; bunun için eklediğimiz hotspot shield kullanma yazımıza bakabilirsiniz.

Bundan sonrası kolay; Gerek P2pp4u, gerek stopstream ya da myp2p.mu ile sportlemon ya da maç izleme siteleri  işinize yarayabilir.

Manuel Proxy ayarları için proxy kategorisi bakınız.

Bilgilendirme
Normalde proxy kullanmadan DNS ile girebilirsiniz; burada proxy önerimizin nedeni donmadan izlemenizdir, farklı ülke ip olunca direk izlenebiliyor ayrıca donmuyor. Hiç manuel uğraşmadan direk hotspot shield indirerek giriş yapabilirsiniz. Hotspotshield.com girmeniz yeterli; kullanımı basit vbe kolay.

Xat Bilgisi XRC bilgi yazısı; reklam amaçlı değildir; Süper lig için önermiyorz, bunun için Lig TV kayıt olmanızı öneririm.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat rumuz nick ekleme
Rumuz

Rumuz Nedir? Genellikle internet ortamında duyduğumuz rumuz kelime olarak simge ya da Gizli anlamları olan işaretler ve sözler gibi anlamlar...

Kapat