Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Donmadan Maç İzleme Siteleri 2014

donmadan maç izle

Online maç izleme sitelerinde bağlantı kopuklukları ve donmalar kullanıcıların en çok canını sıkan olaylardan biridir. Sizlere bu yazımızda donmadan maç izleyebileceğiniz sitelerimizi sayacağız. Umarız hoşunuza gider ve kayifli maçlar izleyebilirsiniz.
.
Stop Stream
Stop Stream içerisinde sayısız liglerin ve spor branşlarının bulunduğu sitelerden biri. Durum böyle olunca da siteyi yönetmek daha zor hale geliyor. Ancak sitenin en başarılı olduğu durum sitedeki maçlarda hiç donmanın meydana gelmemesi. Sizlere tavsiye ederiz.
http://www.stopstream.tv/
.
Wizivig TV
Wizivig TV genellikle karmaşık seçeneklerle veriyor yayınlarını. Yani bir Galatasaray v Beşiktaş maçını izlemek siteyeyim derken kaliteli veya kalitesiz bir linkin üzerine basabilirsiniz. Site bu servisi sağlamadığı için güvenilir olmayabilir ancak sitede olan birçok engeli sizler için test ettik. Eğer yoğunluğu az bir maç izleyecekseniz. Bu site tam size göre….
http://www.wiziwig.tv
:
RojaDirecta ME

Kendine özgü bir site olan ve limitli seçenekler sunan RojaDirecta ME sizlere daha önce de anlattığım gibi özgün bir site ve yayınlarında kendi çizgisi olan bir site. Her ne kadar limitli olsa da yaptıkları çalışmalar sayesinde donmayan bir site yapabilmişlerdir.
http://rojadirecta.me/
:
LiveTV RU
Dünyanın en meşhur livestream kanalı ve birçok kaynaktan da besleniyor. Elbette dünyanın en meşhur livestream kanalı olmak bazı sorumluluklar da doğuracaktır. Bunlardan başta geleni ise donmayan bir site yapmak.
http://livetv.ru/tr/
.
Vip Box Online EU
Birçok sitenin sahip olmadığı kadar içeriğe sahip olan sitede aradığınızı bulacaksınız. Hem içerik açısından sizi tatmin edecek bir yoğunluğa sahip olan site hem de donma oranında çok düşük derecelerde.
http://www.viponlinesports.eu/
.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
facebook açılmama sorunu
Facebook Açılmıyor 2014

 Facebook, teknolojinin gelişmesi ve her eve bilgisayarının girmesiyle birlikte milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Facebook kullanırken birtakım sorunlar yaşayabilir ve bu...

Kapat