Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Düşecek Dmoz Kayıtlı Domain Bulma

düşecek dmoz kayıtlı domainler

Dmoz kayıtlı bitecek domain bulma, süresi dolmuş Dmoz kayıtlı domainler, süresi bitecek PR’li domainler, süresi bitmiş PR’li alan adları, Dmoz kayıtlı süresi bitmiş alan adları için bilgiler verilmiştir.

Kaliteli bir sitenin insan eliyle indexlendiği ve özellikle geçmiş yıllarda arama motorları için büyük önem arz eden Dmoz’un hala önemini koruduğunu belirtmekte fayda var. Her ne kadar arama motorları için, eskisi kadar büyük bir unsur sayılmasa da, özellikle bir sitenin kalitesi ve tanıtımı açısından faydalıdır. Dmoz’un bu şekilde önem arz etmesi ise, Dmoz kayıtlı site almayı ya da alan adı almayı daha da önemli hale getiriyor.

Dmoz Kayıtlı Alan Adı Alma

Genellikle kullanılmayan ya da ilgilenilmeyen Dmoz kayıtlı sitelerin alan adları her gün farklı uzantı ve özellikleriyle dolmaktadır. Bunları tek tek bulmak zor olmakla birlikte, içerikte verdiğimiz adreste kolayca bunu yapabileceksiniz. Öncelikle sözünü ettiğimiz site: “Expireddomains.net” olup, site İngilizce içeriklidir. Site her gün ve her saat liste olarak güncellenmekte olup, içerisinde yer alan farklı kategorilerde farklı alan adı aramaları da yapılabilmektedir.

Dmoz Listesine Ulaşma
İlk olarak sitede “Expired Domains” sayfasına tıklamanız gerekmektedir. Açılan listede ise “Dmoz” yazan yere tıklayın. Dmoz kayıtlılar, altlarında “Yes” yazarak, bunların kayıtlı olduğunu gösterir. En sağda yer alan “End Date” ile de ilgili domainin bitiş tarihi (genellikle 0-24 saat içerisinde) verilmektedir. Bu sürede, beğendiğiniz alan adının, ilgili sürenin hemen bitiminde sorgulayarak alabilirsiniz.

Ayrıca listede yer alan “PR” bölümünde de Pagerank değerlerini görebilir ve ayrıca bitiş tarihi ile o domaine ait diğer uzantılarn dolu olup olmadığını da görebilirsiniz.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
2015 eylül sonbahar dönemi sınav sonuçları
2015 Eylül TUS Ne Zaman Açıklanacak?

2015 TUS Sonbahar Dönemi Sınav Sonucu 2015 TUS  sonbahar dönemi, 20 Eylül 2015 tarihinde yapılan Tıpta Uzmanlık Sınavı sonuçları aradan...

Kapat