Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Ege Üniversitesi Hastanesi Randevu

Ege Üniversitesi Hastanesi

Ege Üniversitesi, sadece üniversitesiyle değil hastanesiyle de oldukça meşhur devlet kurumlarından biri. Ancak her üniversitenin olduğu gibi Ege Üniversitesi’nin de kendine has bir randevu formu bulunuyor. Bu randevu formunu doldurarak hastanede tedavi olabilirsiniz.

.

Ege üniversitesi hastanesi’nden internet ile olduğu gibi direk telefonla da randevu alabilirsiniz. İnternetten başvuru yapabilmek için http://egehastane.ege.edu.tr/ adresine girip soldaki butonlardan Poliklinik E-Randevu yazanı seçin. Burada karşınıza kayıtla ilgili bazı kurallar çıkacaktır. Bunları iyice okuduktan sonra “Okudum ve Kabul Ediyorum” ibaresinin yanına tiki koyun ve işleminize devam edin. Karşınıza yeni gelecek sekmede TC Kimlik Numaranızı, Doğum Yılınızı ve alttaki güvenlik kodunu girin. Eğer isterseniz diğer bilgileri de doldurabilirsiniz ancak bizim bahsettiğimiz bilgiler doldurmanız gereken alanlar. Daha sonra sisteme giriş yapın buradan kendinize en uygun olan bölümü seçin. Randevunuzu Tamamlayın.

.
Eğer internetten randevu alamayacağınızı düşünüyorsanız, 444 1 343 numaralı telefonu arayıp kendi rahatsızlığınız için en iyi poliklinikten en uygun randevuyu elde edebilirsiniz. Ancak yaz aylarında genelde üniversitede personel eksikliği olduğundan dolayı üniversite randevu kabul etmiyor. Bu da bilginiz dahilinde olsun. Ege Üniversitesi Hastanesi’nden randevu alırken sadece ertesi gün için randevu alabilirsiniz ve randevu sistemi akşam saat sekizden, gece 12’ye kadar kullanılabilir. Günün diğer saatlerinde randevu almanız pek de mümkün olmuyor. Eğer 10 gün önce aynı birimden randevu almışsanız bu birimden tekrar bir randevu talebinde de bulunamıyorsunuz.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
kemalpaşa hastanesi randevu
Kemalpaşa Devlet Hastanesi Online Randevu

Kemalpaşa Devlet Hastanesi İzmir’de 7 sene önce Sağlık Bakanlığı’nın altında halkın hizmetine açılmış hatanelerden biri. İzmir’in bu yeni ve güzide...

Kapat