Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Ekran Klavyesi

Ön Bilgilendirme
Ekran klavyesini (screen keyboard) görmüş ya da duymuşsunuzdur; özellikle güvenlik denilince akla gelir. Özellikle trojen (keylogger) kullanan kişiler sizin klavyede yazdıklarınızı ya da ekranda olanların resmini çekerler. Bu nedenle ekran klavyesi bir parça da olsa güvenliğinizi mümkün kılar.

Bankacılık işlemleri, kredi kartı bilgileri girme, önemli email şifreleri ile hesaplara giriş ya da oyun bölümlerindkei şifreler ya da özel yazışmalarınız vs. pek çok şey için ekran klavyesi kullanmanızı öneririz.

Bilgisayardan Ekran Klavyesine Ulaşma

  • Başlat=> Programlar => Donatılar => Erişebilirlik => Ekran Klavyesi

Ancak bazı bilgisayarlarda yüklenmemş ya da siz bunu kullanmak istemeyebilirsiniz.  Bu yazıda sizlere yardımcı olabilecek ekran klavyesi indirme linki altta yer almaktadır.

Türkçe  Ekran Klavyesi İndir

Altta ekran klavyesi ile ilgili screen shots bakabilirsiniz.

 

2 yorum yapıldı ilgili konu; “Ekran Klavyesi”

  1. nuri dedi ki:

    yeni soft ekran klavyesi indir için baktım da hepsi hikaye en güzeli bilgisayarın donatılar sistemindeki klavyesi

  2. kraliçe dedi ki:

    ekran klavyesi ve ekran klavyesini türkçe indirmek ve kullanmak çok avantajlı öneririm

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Turkcell Vınn DNS Değiştirme

Hızlı Ve Özgür Erişim DNS Değiştirme işlemi Özellikle açılmayan web siteleri, yasaklı siteler ile nette daha hızlı gezme ve  özgür...

Kapat