Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Emek Hırsızları

emek hırsızları

Beleşe Konanlar
Bugün Google içeriklerine ve web sitelere göz gezdireyim dedim. Ve hayret verici şekilde ummadığım sonuçlarla karşılaştım.

Meğer xat yardım diye geçinen birçok web sitesi hizmet diye sitemizdeki içerikleri çalıp gösteriyorlarmış. Üstelik hiçbir şekilde kaynak belitmede.

Resimlere Yazı Yazmışlar
Gösterdiğimiz resimlere de kendi linklerini yazmışlar. Bunlar tr.gg siteleri ile; blogcu siteleri ve birkaç özel site (isim vermeyelim, kendileri anlasın).

Özgün Olmak Önemli
Çıkardığımız hiçbir yazıyı onun bunun sitesindne çalmadık. Özgün olmak bizleri uzun yıllar ve sağlam kaynak haline getiriyor. Ancak yazıları çalanların kaynak belirtmemeleri ve kendilerininmiş gibi göstermeleri onları aciz ve kolaycılığa kaçan emek hırsızları konumuna sokuyor.

Google Özgün İçeriği Saklar
Önemli olan internete sunulan hizmetin ilk nereden çıktığıdır. İlk çıkan yerden sonra bunu gösterenler Google tarafındna kaydedilip sandbox için + puan getirtmektedirkler.

Teşekkürler
Xatsohbet.com, xatrehberi.com, xatchat.net ile xatchats.com yazdıkları yazılarda kaynak gösterdikleri ve dost site olduklarından dolayı emeklerine ve gösterdikleri özene karşı teşekkür ederiz.

3 yorum yapıldı ilgili konu; “Emek Hırsızları”

 1. kenan yılmaz dedi ki:

  benim sitem 2007 den aktif olarak hizmet veriyor ben sitemde alt kısımda hep size ait linkleri paylaşıyorum gelen tıklasın bilgi alsın diye ve bunu sadece hizmet olsun diye yapıyorum sizler bu işe gerçekten gönül vermişsiniz o yüzden sizleri kutluyorum
  TARTISAROCK

 2. Ersin dedi ki:

  xatsohbet.com / xatchat.net Sitelerinin Sahibi Olarak Saygılar…

 3. nazmi kartal dedi ki:

  içinize oturmuş demek 😀

 4. emir dedi ki:

  Aynen ya benim de mp3 sitemdekileri çalanlar vardı insnalıktan nasibini almamış soysuzlar :d

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat errors
Xat Hataları

Xat Errors Transfer ederken; hesabı kapatırken; powers alırken ya da grup alırken birtakım rakamlarla karşılaşırız. Bizlere "error" şeklinde hata verirler....

Kapat