Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

İşte Tüm Zamanların En Çok İndirilen Mobil Oyunu (Güncel 2015-2016)

subway surfers 2016

Akıllı telefonların hayatımızdaki vazgeçilmezleri arasında olmasından sonra da en yaygın olarak her yaşta sık kullanım alanını da oyunlar oluşturuyor. Özellikle boş zamanlarda başvurulan bu yöntem bazen de sıkıntılı dönemlerimizde kafa dağıtmak için ya da kişinin beklentilerine göre taktiksel/matematiksel oyunlar da öne çıkanlar arasında.

Nitekim bilindiği üzere Android sunucular üzerinden işlem gören Google Play üzerinden oynanan oyun sayısı diğer mobil işletim sistemlerine göre çok daha üstün. Bununla beraber, her hafta hatta her gün onlarca yeni oyun da sisteme girmekte. Tüm bunlarla beraber, son yıllara baktığımızda ise rakiplerine oranla yarım milyarı aşmış indirme sayısı ile (>500 milyon) adından sıkça söz ettiren bir oyun var.

Subway Surfers:
2012 yılında Kiloo yayımcıları tarafından tüm mobil platformlarda (Android, iOS, Windows Phone vs) aktif olan bu oyunun ilk Danimarka‘da çıkmasıyla beraber popüler olmaya başladı.

Oyun şu anda yaklaşık 700 milyon indirmeyi geçmiş durumda. Hal böyle olunca, mobil ortamda en yakın rakiplerine bile 100 milyonlarca fark atmış durumda. Tüm bunlardan öte, oyunu farklı kılan bir diğer özellik de her yaş için sıkılmadan oynanabilmesi.

Oyunda Amaç ve İlerleme
Oyunun pek çok karakteri var ancak ana karakter Jake. Oyunda, seçtiğiniz karakteri kovalayan gangster ve köpeği var. Sizin de amacınız trenlere çarpmadan ilerlemek. Tabi ilerledikçe de yolun zorluğu, trenlerin hızı ve yollardaki engel sayısı artıyor. Tabi ilerlerken bir yandan da altınları toplamanız lazım ki bu sonraki bölümlerde ve ekstra özellikler için size yarayacak.

Pratik Oynama Şekli
Subway Surfers oyununda herkesin rahatça oynayabilmesi için sadece yönleri kullanmak yeterli. Basitçe 4 yönü kullanarak gerekli yerlerde eğilme, zıplama ya da sağa-sola gidebiliyorsunuz. Bu kadar basit olmasına karşın sizi yanıltan engeller ve aniden çıkan trenler ile ilerledikçe sistemin de hızlanması işi zorlaştırıyor.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
canlı maç izle 2016
2016 Ücretsiz Maç İzleme Sitesi

Futbolla yaşayan bir ülke olduğumuz için bu alandaki yayınları genellikle kaçırmayız. Özellikle ülkemizi temsil eden takımların Avrupa kupalarındaki maçlar ise...

Kapat