Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

En iyi Android Ekran Klavyeleri

android keyboard

Android Ekran Klavyeleri
İnternette birçok ekran klavyesi programı bulunmakta, lakin her biri aynı kaliteye sahip değil. Biz de bu yazımızda en iyi android ekran klavyesi programları ile ilgili bilgiler vereceğiz.

  Android  akıllı telefonlar çıktıklarından bu yana çok geliştiler,  tabi ki ekran klavyeleri de onlarla birlikte değişti ve gelişti. Şu zamana kadar en çok beğenilen Android ekran klavyesi Gingerbeard adlı uygulama olmuştur. Peki yeni akıllı telefonlarda da Gingerbeard’ı kullanabileceğinizi biliyor muydunuz?

 Swifkey 3
Çok sevilen android uygulamalarından biri hiç şüphesiz Swiftkey 3 idi. Çok dilli klavye seçeneği, değiştirilebilir arayüzü, akıllı önerileri ve ses girişi özellikleri ile SwiftKey 3,  hoş bir ekran klavyesi uygulaması idi ve çok sevildi.

  Keyboard 2.3

Keyboard 2.3 bir başka android uygulaması.  Otomatik düzeltme, ses ve yazıyı birbirine dönüştürme, multi dokunma özellikleri ile iyi rağbet gören bir uygulama oldu.

  Omega Centauri
Omega Centauri Gingerbeard, hem görselliğiyle, hem kullanışlılığı ile ayrı bir yeri olan bir uygulama.  Yanlış bilmiyorsam “gece modu” ilk defa bu uygulamada ortaya çıktı. Ve daha birçok özelliğin de kullanılmaya başlandığı Gingerbeard, favorilerimiz arasında.

  Smart Keyboard
Smart Keyboard, ise bir başka popüler, yüksek derecede özelleştirilebilirliği ve kullanışlılığı olan bir application. Mekanizmasında ince ayarlar yapma olanağı, karakter girişinde titreşimle geri bildirim veren bir klavye türü.  Ayrıca klavye arayüzünde ve şeklinde çok fazla değişiklik yapıp kendinize özel bir klavye yapma imkanı da sunulmuş.

  Ayrıca bütün bu aplikasyonlara tomsguide.com adresinde download segmentinden yazarak ulaşabilir ve indirebilirsiniz.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “En iyi Android Ekran Klavyeleri”

  1. Ramazan akyol dedi ki:

    selamlar, 2015 için güncel öneriniz hangisi acaba?

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
facebook sohbet
Facebook Toplu Sohbet

Facebook Sohbette Toplu Konuşma Facebook sohbet ilk çıktığı zamanlarda bazı kullanıcılar tarafından en sıkıntılı yönü toplu konuşma özelliğinin olmamasıydı. Bu...

Kapat