Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

En İyi Ekran Klavyesi Programları

en iyi ekran klavyeleri

Sizlere bu yazımızda en iyi ekran klavyesi programlarını tanıtacağız. Bu programlar sayesinde bilgilerinizi güvende tutabilir ve bilgilerinizi çalmak isteyen ikinci şahıslara karşı önlemler alabilirsiniz.

Free Virtual Keyboard
Klavyeniz bozulduğunda veya yüksek güvenlik önlemleri almak istediğinizde yardımınıza koşacak gayet güzel bir program. Yalnız program ve klavye tamamen İngilizce, eğer şifreleriniz veya kullanıcı adlarınız Türkçe karakter içeriyorsa ve klavyeniz tamamen bozuksa bu program sizlere fazla yardımcı olamayacaktır. Program tamamen ücretsiz ve oldukça da küçük bir program.
http://www.gezginler.net/indir/v/9732/

.
Genişletilmiş Türkçe Klavye
Türkçe Klavye arayanlar için oldukça uygun bir program. Boyutu yaklaşık 10 MB kadar olan programda aradığınız her türlü Ekran Klavyesi özelliğini bulabilecek ve her türlü Türkçe karakteri de bu programla beraber kullanabileceksiniz. Tamamen ücretsiz olan program, aynı zamanda Türkîye Cumhuriyetlerin dillerine de uyumlu olarak tasarlanmıştır.
http://www.gezginler.net/indir/v/9732/

.
Touch It

Touch It tamamen ücretsiz bir sanal ekran klavyesi uygulaması. Bu klavyede hemen hemen bütün dillere destek verilmektedir. Yani bilgisayarınızda Azerbaycan dilinde bir Windows varsa bu dilde bir klavyeye sahip oluyorsunuz. Türkçe bir Windows’ta da Türkçe bir klavyeye sahip olacaksınız. Ancak programın ara yüzü İngilizce olarak tasarlanmış.
http://www.tamindir.com/touch-it/indir/

.
Comfort On-Screen Keyboard Lite 5.1
Ekran klavyesi hizmeti sunan güzel bir program. Rengarenk ara yüzüyle kullanmaktan zevk alacağınız bir ekran klavyesi. Tamamen ücretsiz olan programın dili İngilizce ve birçok dil desteği de bulunuyor. Programı kullanırken oldukça zevk alacaksınız.
http://www.turkcebilgi.org/indir.html?dl=7589-comfort-on-screen-keyboard-lite

.
Leng Türkçe Klavye
Leng Türkçe Klavye daha çok Pocket PC’ler için hazırlanmış olan kaliteli bir klavyedir. Bu programla Pocket PC’nizi Türkçe olarak kullanabilecek ve birçok dil seçeneğinden faydalanabileceksiniz. Oldukça küçük ve kullanışlı olan bu program tamamen ücretsizdir.
http://www.tamindir.com/leng-turkce-klavye/windows-mobil/
.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Comfort On-Screen Keyboard Lite
Comfort On-Screen Keyboard Lite 5.1

Editlenebilir Popüler Ekran Klavyesi Rengarenk bir ekran klavyesi kullanmak isteyenler için Comfort On-Screen Keyboard Lite 5.1 ekra klavyesi gayet uygun...

Kapat