Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

En Yüksek Vadeli Hesap 2015 2016

en yüksek vadeli hesap oranları

Günümüz ekonomik şartlarında ve paraya dayalı sistemde, sistemin sunmuş olduğu çalışma ve para kazanma yöntemleri ile her ay birikim yapıp kara geçmek hiç o kadar kolay olmuyor. Bu konuyu elbette detaylı anlatmaya gerek yok, toplumun küçük bir yüzdesi hariç büyük bölümü her zaman bir kazanç ve yatırım ile birikim yöntemlerini denemektedir.

Bunların yıllardan beli başında gelen ve bilinen yöntemlerden birisi de Vadeli hesaplar ile birikim hesapları. Bunları kullanmanın olumlu yanı ise, birikiminize göre +30.000 TL üzeri ile 250.000 TL arası için aylık iyi bir birikim yaptırabilmeleri. 250.000 ve üstü için de elbette pek çok yöntem mevcut; en basidinden inşaat sektörü…

Bankaların Farklı Vadeli Hesap Oranları
Neredeyse her bankanın kendisine özgü günlük ve yıllık vadeli hesap oranları mevcuttur. Bunlardan elbette öne çıkanlar var ve güncel olarak da bu yazıda onlara yer verdik.

Basitçe, 2015 Haziran itibariyle şu an için güncel 32 günlük faiz oranları:

 • HSBC                              => %8
 • EnPara                            => %11
 • ING Turuncu Hesap    => %11
 • Garanti e-Vadeli           => %9
 • CEPTETEB                    => %10.70
 • İş Bankası                       => %8.75
 • Finansbank Çift Sarılı  => 11.25
 • Akbank Serbest Vadeli => %10.70

Burada 32 günlük için yazılmış vadeli oranlar. Listeden pek çoğu ilginizi çekebilir ancak şunu bilmeniz lazım; Finansbank ve ING için ilk vadeli hesap açılışlarında o oranlar geçerlidir. Sonrasında ise %8-9 arasına düşer. Yine Akbank normal vadeli hesap oranı %9.70 iken ancak mobil üzerinden serbest vadeli açarsanız “hoşgeldin” kampanyası ile listedeki oranı yakalarsınız.

CepteTeb için verilen oran her zaman güncel olup, bu EnPara için de aynı şekilde güncel ve her ay da belirtildiği oranda ya da daha yüksekte olabiliyor.

Öneriler
Vadeli hesap açmanız için önerimiz Enpara kullanmanızdır. Oranlar hem yüksek hem de hesap açtığınızda hesap işletim ücreti, kart ücreti, EFT-Havale ücretleri vs ödemezsiniz. Buna alternatif olarak da önerimiz Cepteteb kullanmanızdır. Oranlar hem yüksek hem de günlük birikim için de %10.60 gibi yüksek oran sunuyorlar ve üstelik koşulsuz – şartsız.

 

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “En Yüksek Vadeli Hesap 2015 2016”

 1. Hesapçı dedi ki:

  bEN SÜREKLİ TAKİP EDERİM FİYAT VE ORANLARI, en iyileri tabii ki Enpara ile TEB ve ING Bank ancak Enpara an itibariyle 2015 Ekim ve oranı %12 TL için

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Facebook Kaydol 2015 2016
Kolayca Facebook Kurma

Facebook'un sosyal hayatımızdaki yerini ve medyadaki gücünü yazmaya ve tartışmaya gerek yok, nitekim bu güç her yönüyle pek çok yayın...

Kapat