Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Esenyurt Devlet Hastanesi Randevu

Esenyurt Devlet Hastanesi

Esenyurt Devlet Hastanesi 2008 yılından beri hizmet veren yeni ve donanımlı hastanelerimizden biri… Bu hastane verdiği kaliteli hizmetten dolayı birçok vatandaşımız tarafından tercih edilmiştir. Bu yüzden Esenyurt Hastanesi de merkezi randevu sistemine geçmiştir. Buradan alacağınız randevular için telefon veya internet sistemini seçebilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Esenyurt Devlet Hastanesi’nden nasıl online randevu alabileceğinizi anlatacağız.

.
Online Randevu Alma

Bu hastaneden randevu alabilmek için öncelikle http://www.esenyurtdh.gov.tr/index.php?mod=Anasayfa adresine girmeniz gerekiyor. Burada hemen ekranın sağ tarafında “MHRS Online Randevu” adında beyaz bir buton göreceksiniz. Bu butonun üzerine tıklayın ve bir sonraki site açılana kadar bekleyin. Siteye yönlendirildikten sonra ekranın sağ tarafındaki “Randevu Al” butonuna tıklayın. Eğer daha önce Online Randevu Merkezi’nden hesap aldıysanız TC Kimlik Numaranız ve şifrenizi girdikten sonra sisteme giriş yapın. Eğer daha önce kayıt olmadıysanız Yeni Üye butonuna basıp kayıt olun ve kendinize bir şifre alın. Sisteme giriş yaptıktan sonra gerekli bilgileri girin. İl, İlçe, Hastane ve Kliniği seçin ve diğer alanları boş bırakın ve Randevu Ara butonuna basın. Daha önce belirlediğiniz bir doktor varsa onu seçin ve tarih de seçerek randevu alın.

.
Eğer internet yoluyla randevu alamayacaksanız Alo 182 hattını arayarak da randevu alabilirsiniz. Ancak bu hattın ücretli olduğunu bilmenizde de fayda var. Buradan aynı zamanda hastane ve randevular hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz.
.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
kahvenin zararları
Kahvenin Zararları Maddeler Halinde

En Sık Tükettiğimiz İçeceklerden... Kahve günlük hayatta sık sık tükettiğimiz ancak zararlarını göz ardı ederek tüketimi farkında olmadan aşırılaştırdığımız bir...

Kapat