Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

9 yorum yapıldı ilgili konu; “Face Kaydol”

 1. Makbule Öğüt dedi ki:

  facebooka erişemiyorum yaklaşık yarım saattir, sebebini anlamadım ama sadece bende değilmiş neyse ki

 2. hale dedi ki:

  facebook

 3. buket dedi ki:

  meraba arkadaşlar ben buket 5 tane fesim vardı şuan tek bir fese mutaç kaldım açamıyorum acill yardım eden varmı!!

 4. bahar oooooooooo dedi ki:

  kusra bakmayın a***** diye nick adı vardı knkam yazdı kusra bakmayn özr dlyorm sapsallara hahahahaybi kaaaamiiileeeeerr

 5. a**** dedi ki:

  of çok yoruldum be qardaş hani olurya bekemekten değil çırpınıpta sonra gidememekte vardır bir yolu sebebi bni ölümlere attığı gbi bni ölümlere atığı gbi bilebile sewdim bn sewmediğini bile bile sewdim simdde bna yol yakışır varsın ölüm olsun olum olsun sonuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum — …+

 6. elvan dedi ki:

  bırır bızı gozetlıyo

 7. weskybeylıs dedi ki:

  sebebsiz

 8. zeynep dedi ki:

  sayın ozan kurtal ben zeynep sekreter okul arkadaşın semayla çıkmak sana hiç yakışmadı sen çok malsın ………..hahahahahahahahahah<hahahahahahah<hahahhahahahahah……………………………………………….

 9. zeki çakal dedi ki:

  kaydolduktan sonra ilk girişte bizden güvenlik kodu göndermek için telefon numarası istemekte. ancak verdiğimiz telefona kod göndermemektedir.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
komik rumuzlar
Komik Rumuzlar

Rumuzlarlarla Farkınızı Koyun Nitekim sanalda ilk bakışta kullanıcının nicki göz önüne gelir. Bunu daha çok xat sitesi, seslisohbet ile seslichat...

Kapat