Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Facebook Abone Kasma %100 Çalışıyor

abone kasma hileleri

Arama Çöplükleri
İnternet üzerine Facebook abone kasma il ilgili olarak bir yığın çöplük bilgi var. Çoğu sırf hit almak için yapılmış olan gereksiz konulardır. Şimdi burada size göstereceğimiz yöntem ile abone kasabilir. Çok fazla aboneye hitap edebilirsiniz. Öncelikle şunu çok iyi bir şekilde belirtmemiz gerekecek.
.
Addmefast Kullanımı

Facebook da abone kasmak için geçmişte ortaya atılan hayali düşünceler ve yanlış uygulamaları bir tarafa itin. Çünkü bunlar en başta belirttiğimiz gibi hit alma hileleridir. Facebook da abone kasma için bugüne kadar yapılmış olan en etkili yöntemler kredi sistemi ile çalışan programlardır. Bu programlar içerisinde en etkili program Addmefast (addmefast.com) programıdır. Bu program üyelik sistemi ile çalışıyor. Sisteme üye olduktan sonra çeşitli sayfaları beğenebiliyorsunuz.

:
Kredili Sistem
Bilindiği gibi bir kerede çok fazla kişiyi eklemek veya birçok uygulamaya veya kişiye abone olmak üyeliğinizi engelleyebilir. Bu sebeple bu sistem birazcık da sabır işidir. Siz abone oldukça kredi kazanacaksınız. Bu yolla günden güne abone sayınızı da arttırmış olacaksınız. Ayrıca bu sistem ile kredi satın alabilir. Kendinize avantaj sağlayabilirsiniz.

facebook abone kasma

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
yasaklı sitelere giriş
2015 Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri

Her geçen gün yasaklanan sitelerin arasına bir yenisi katılıyor ve internetteki sansür bulutları her gün daha çok sıklaşıyor. Bunun neticesinde...

Kapat