Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Facebook Açılmıyor

facebook açılmıyor

Olağan Bir Durum
Olağan gibi gözükse de facebook açılmaması pek de alışılagelmiş bir durum değil.

Biliyorsunuz ki birkaç ay önce bir süreliğine ki bu birkaç saat sürdü kesinti oldu ya da bazen açılmasında yavaşlama olabiliyor; ancak bunlar genellikle kısa süreli ve düzelen durumlar.

Burada ele almamız gereken hiç facebook giremeyenler ya da şimdilerde açılmaması.

Facebook Bağlanamama Olası Nedenler
Bunun sebepleri sizden, bağlantınızdan, bilgisayarınızdan kaynaklananlar ile sizden kaynaklanmayanlar (ttnet sorunları, facebook global olarak açılmaması vs) gibi sayabiliriz.

Facebook Girebilmek için Çözümler

Burada bilmeniz gereken Facebook ülkemizde yasaklı değil, ayrıca TTNET açılmadığı ya da sorun oluştuğu zaman da tüm sitelere girilmez.

O halde eğer girilmiyorsa arkadaşlarınıza sorun, onlarda giremiyorsa sorun Facebook’dan kaynaklanıyordur, beklemeniz daha iyi.

Ancak başkaları giriyor da siz giremiyorsanız;

Sizlere XRC olarak önerimiz DNS ön belleğini ve çerezleri silin (önerimiz ccleaner ile).

Daha sonra girmeye çalışın, girmezse DNS değiştirin (dns numaraları).

Bu da işe yaramazsa bilgisayarınızda ktunnel ya da ultrasurf kullanarak girmeye çalışın (bunlarda da açılmıyorsa sorun Facebook sitesindedir, beklemeniz gerekir, format atmaya ya da modeme reset atmaya gerek yok).

XRC Sonx

2 yorum yapıldı ilgili konu; “Facebook Açılmıyor”

  1. kerime dedi ki:

    şifre yanlış diyor

  2. yusibov samil dedi ki:

    menim fb acilmir niye billen varsa menede desin…

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Şifre Kırma Programı Gezginler Diye Arayanlar!

Şifre Almanın Önemi Bu yazını yayımlamamızdaki sebep kaybolan hesabınızın ya da başkasının sizin hesabınızı aldığınızda geri alabilmenizdir. Bu nedenle bilgilendirme...

Kapat