Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Facebook Açılmıyor 2014

facebook açılmama sorunu

 Facebook, teknolojinin gelişmesi ve her eve bilgisayarının girmesiyle birlikte milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Facebook kullanırken birtakım sorunlar yaşayabilir ve bu sorunlar yüzünden tam olarak hesabınızı kullanamayabilirsiniz.

Facebook kamera açılmaması – Takılma sorunu?
Son zamanlarda aktif olarak kullanılan özelliklerden birisi olan görüntülü konuşma, birtakım sorunları yaşamanıza neden olabilir. Örneğin; bilgisayarınıza takılan kameraların sürücüleri tam yüklü olmayabilir ve sorun yaşayabilirsiniz. Kameranızın sürücünde sorun yoksa kameranın işletim sistemiyle uyumlu olup olmadığını kontrol ediniz. Bu özelliğin çalışması için, Video Calling uygulamasını yükleyiniz. Kameraların tam olarak çalışması ve sorun üretmemesi için bilgisayarınızda DirectX programının yüklü olması gereklidir. Ayrıca sistem ayarlarının düşük olmamasına özen gösteriniz.

Güvenli Bağlantı Engeli?
Facebook, bazı sorunlar yüzünden açılmayabilir ve girişinize engel olabilir. Bu durumlarda hesabınız geçici olarak iptal edilmiş olabilir. Bu yüzden hesabınızın kapatılmadığına emin olunuz. Eğer hesabınızda bir problem yoksa sorunu bilgisayarda ve internet bağlantısında arayınız. Facebook’un açılması geç sürüyorsa ve sayfa yenilediğinizde yüklenmesi çok uzun zamanı alıyorsa, güvenli bağlantıyı devre dışı bırakınız. Bu yüzden birçok kişi sorun yaşamaktadır.

Https olarak bağlanan tarayıcı, artık http olarak bağlanacaktır. Bu sayede sayfanızın yüklenme hızı artacak ve kısa süre içerisinde Facebook hesabınız açılacaktır. Facebook şifrenizi unuttuysanız da hesabınıza erişemezsiniz. Bu sorun içinde hesabınızın şifresini değiştirebilir ve yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Açılmada Sorunlar
Bunların pek çok sebebi olabilir; bağlantı var ve Facebook açılmıyor ve sadece sizde oluyorsa bu muhtemelen önbellek engeli, güvenli bağlantıda deneme, Proxy değişim etkileri ya da yavaş bağlantı olabilir.

Önbelleği temizleyip denemenizi, bu olmazsa Chrome kullanıyorsanız başka bir tarayıcıda, örneğin Mozilla’da açmaya çalışmanız, bu da olmazsa DNS değiştirmenizi öneririz.
.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
ygs soru dağılımı
YGS Sınav Soru Dağılımı 2014

Üniversiteye adım atabilmek için YGS yani yüksek öğretime geçiş sınavına girmek gerekir. Bir çok öğrenci sınava gireceğini bilir ancak sınav...

Kapat