Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Facebook Beğeni ve Abone Kasma *Addmefast Kullanımı*

addmefast abone kasma

Facebook Abonelik Sistemi
Facebook üzerinden abone kasılabilen bir sistemdir. Addmefast sistemi sayesinde, hızlı bir şekilde abone kasabileceksiniz. İngilizce bir platform olan add me fast, Türkçe olarak “Hızlı Ekleme” anlamına gelmektedir. Bu sistem sayesinde abone kasabilecek ve yüzlerce aboneye ulaşabileceksiniz.

 .

Siteye giriş ve Kullanımı
Girilecek web sitesi: http://addmefast.com/

Yukarıda belirttiğimiz siteye giriş yaptıktan sonra yeşil renkle belirtilen “Try For Free” butonuna tıklayınız. Bu ücretsiz deneme sürümüdür. Buraya tıkladıktan sonra karşınıza form gelecektir. “Your Email” yazan bölüme mail adresinizi yazınız. (Sisteme önceden yazılan mail adreslerini kabul etmeyecektir.) “Password” yazan kısım ise şifre kısmıdır. Buraya şifrenizi yazmanız gerekmektedir. “Re-password” bölümü ise şifrenizi yeniden yazacağınız bölümdür. Bu şifrenizi doğru yazmanız için alınan bir önlemdir. “Security Check” bölümüne ise, solda gördüğünüz kodları yazmanız gereklidir. Bu kodları da yazdıktan sonra “Sign Up” butonuna tıklayınız. Şimdi yapmanız gereken işlem ise, mail kutunuza erişmektir. Buraya üyeliğinizin aktif olabilmesi için, link gönderilecektir. Bu linki tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir. Üyelik işlemi burada sonra eriyor.

 .
Facebook Sayfa Ekleme – Beğeni Oluşturma

Siteye yeniden giriş yaptıktan sonra üyelik mailiniz ve şifrenizle giriş yapınız. Bu işlemden sonra karşınıza panel gelecektir. Burada sol menüde yer alan “ Site / Sayfa Ekle” bölümü, kasmak istediğiniz bölüm içindir. Buraya kasmak istediğiniz sayfayı veya profili giriniz. Daha sonra profilinizdeki hediye krediler bitene kadar sayfanızı kişiler beğenecek veya aboneniz olacaktır. Sizde bu bölümden TBM oranı yüksek sayfaları beğenerek, kredinizi arttırabilirsiniz.

 .

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
nemlilik ve yağış
Nemlilik ve Yağış Hakkında Bilgiler

Nem Nedir? Atmosferde bulunan su buharı oranına nem denir ve her bölgede bulunan bir özelliktir. Atmosferdeki nem oranı higometre ile...

Kapat