Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Facebook E-Posta Adresi Nasıl Kullanılır?

Facebok e posta adresi kullanma

Facebook Mail Hizmetinden Yararlanma
Facebook ücretsiz hesap oluşturup arkadaş ekleme ve ücretsiz kameralı görüşme sağlama yanında; ücretsiz grup oluşturma ve çevrimiçi kişilerle oyunlar oynamanın yanı sıra verdiği ücretsiz email hizmeti de hizmetleri arasında yer alıyor. Bu e-posta adresini birtakım gizlilik ya da güvenlik amaçlı da kullanabilirsiniz. Daha çok görüntü olarak Facebook e-posta gönderip ana e-postayı bu şekilde saklayarak, Facebook Hesap Çalınması olayından da bir nevi uzak durmuş olursunuz.

Nasıl Aktif Edilir?
Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra Ayarlar tıkladığınızda açılan bölümde E-posta yazan yerde  “Facebook e-posta adresini kullan” seçeneğini aktif ederseniz, Facebook kullanıcı adınıza göre otomatik oluşturulmuş olan e-posta aktif olmuş olur.

Facebook hesabınızda facebook.com/username şeklinde kullanıcı adı bu işlem için gerekli olmakla beraber; kullanıcı adınızı username@facebook.com şeklinde belirten e-posta oluşuyor.

Facebook E-posta Alma – Gönderme
Çeşitli site ya da kurumlar üzerinden e-posta adresi verirken Facebook e-posta adresinizi verebilirsiniz; @facebook.com uzantılı email adresinize gönderilen emailler direk olarak ana e-posta adresinize gönderilir. Yine, gelen mesajlara cevap vermeniz de ana e-posta adresiniz üzerinden gönderilir. Şu halde; @facebook.com uzantılı email daha çok görüntü ve aktarma aracı olarak ana e-postayı saklayan ve görüntü sağlayan bir aracı oluyor.

Ana e-posta adresini de yine Ayarlar tıkladıktan sonra E-Posta yazan yerde “Bir Başka E-Posta Adresi Ekle” kısmına tıklayarak ekleyebilirsiniz. Tabi ekledikten sonra da, eklediğiniz email hesabına giriş yaparak onaylamanız gerekecektir.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
gezilecek yerler iğneada
Kırklareli’de Gezilecek Harika Yerler; İğneada

Kırklareli'de Gezilecek Cazip Bir Köy! Yaz mevsiminde bile geceleri havası serin olan İğneada 22 km uzunluğunda bir sahile sahip. Tatil sırasında hareketli...

Kapat